Şeyma Subaşı'nın yeni kitabının isminin Sadece Şeyma olacağı iddia edildi!

Geçtiğimiz yıl Acun Ilıcalı'dan tek celsede boşanan Şeyma Subaşı kitap çıkaracağını duyurmuştu. Subaşı'nın kitabının isminin Sadece Şeyma olduğu iddia edildi.

Şeyma Subaşı'nın yeni kitabının isminin Sadece Şeyma olacağı iddia edildi!

Geçtiğimiz yıl Acun Ilıcalı ile olan evliliklerini tek celsede bitiren Şeyma Subaşı, magazin gündeminde yer almaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından resim paylaşarak kitap çıkaracağını duyuran Şeyma'nın yeni kitabının isminin belli olduğu iddia edildi. Subaşı'nın kitabının adının "Sadece Şeyma" olacağı öğrenildi.

''SADECE ŞEYMA''

Acun Ilıcalı'dan boşandıktan kısa bir süre sonra Fransız DJ Guido Senia ile sevgili olan Subaşı'nın attığı her adım olay olmaya devam ediyor. Önce kendi tasarımlarını sattığı bir butik açıp kapatan Şimdilerde de bir kafe işleten Subaşı bu kez de kitap yazmaya karar verdi. Subaşı'nın kitabının adının "Sadece Şeyma" olacağı öğrenildi.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURMUŞTU

Şeyma Subaşı'nın gündeme gelmesinin sebebi ise bu kez kendi paylaşımı olmamıştı. Dex Yayınları, sosyal medya hesabından Subaşı'nın da yer aldığı bir fotoğrafı paylaşarak ünlü ismin kitap çıkaracağını duyurmuştu. Yayınevinden yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verilmişti: "Hazır mısınız bomba gibi bir kitap geliyor."

 Şeyma Subaşı'nın yeni çıkaracağı kitabın ismi belli oldu!

Yorumlar