Buse Varol ve Alişan'ın ilk bebekleri dünyaya geldi!

Geçtiğimiz sene dünya evine giren Alişan ve Buse Varol çiftinin bebekleri dünyaya geldi.

Buse Varol ve Alişan'ın ilk bebekleri dünyaya geldi!

Dizi setinde tanışarak aşk yaşamaya başlayan ve kısa süre içinde evlenen şarkıcı Alişan ve oyuncu Buse Varol, geçtiğimiz yıl dünya evine girdi. Çiftin, ilk bebekleri bugün dünyaya geldi. Buse Varol'un doktoru şu açıklamayı yaptı: "Alişan ile Buse Varol çiftinin bebeği, 4 bin 265 gram olarak dünyaya geldi. Bebeğin ve annenin sağlık durumları gayet iyi. Kendilerine sağlıklı ve uzun bir ömür diliyoruz" şeklinde açıklamalarda bulundu. 

4 GR 265 GRAM DOĞDU

13 Şubat 2019 Çarşamba günü saat 10.19'da Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Furkan Kayabaşoğlu tarafından gerçekleştirildi. Buse Varol'un doktoru şu açıklamayı yaptı: "Alişan ile Buse Varol çiftinin bebeği, 4 bin 265 gram olarak dünyaya geldi. Bebeğin ve annenin sağlık durumları gayet iyi. Kendilerine sağlıklı ve uzun bir ömür diliyoruz."

ünlü çiftin en mutlu günü! Bebekleri dünyaya geldi!

"HAMİLE OLARAK UYANDIĞIM SON GÜN"

Buse Varol ve Alişan çifti bebekleri Burak için fil konseptli bir doğum odası hazırlattı. Bebeğinin kilosundan dolayı sezeryan doğuma giren Buse Varol, bu sabah Instagram hesabından destekçisi olan eşine teşekkür etti. Varol paylaşımında şunları söyledi: "Bugün hamile olarak uyandığım son gün. Koskoca 9 ay boyunca beni bir güncük bile üzmedin. Ellerini üzerimden hiç çekmedin. Hayatımın bu en zorlu ama bir o kadar da keyifli zamanlarını sayende harika geçirdim.

''SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM''

Bana her konuda inanılmaz destek oldun, en yakın arkadaşım, en güvendiğim insan, sırdaşım, yoldaşım oldun. Ve ben eminim ki Burak karnımdayken aramızdaki o güçlü bağı sonuna kadar hissetti. Ve hergüne mutlu ilerledi. Hamilelikte bu en önemli şey. Allah seni karşıma çıkararak hayattaki en büyük hediyeyi vermiş bana zaten. Bugün yeniden doğuyoruz sevgilim, aşkımızın içinden yeni bir aşk doğuyor. Artık gerçek bir aile olmanın keyfini çıkaracağız inşallah. Seni çok ama çok seviyorum. Evimizden iki kişi çıkıp üç kişi dönmenin merakı şimdiden sardı beni. Daha yazacağım milyon tane güzel şey var ama birazını da doğumdan sonraya saklamak istiyorum. Son sözüm iyi ki sen..."

 

Yorumlar