Camdaki yağmur lekeleri nasıl çıkar sirkeyle silerseniz...

Camdaki yağmur lekeleri nasıl çıkar? Yağmur damlalarının araba camları ve ev pencerelerinde iz bırakmasını engellemek istiyorsanız bu yöntem tam size göre!

Camdaki yağmur lekeleri nasıl çıkar sirkeyle silerseniz...

Yağmur damlaları yapısı gereği iz bırakmaktadır. Bu lekeler silinmediği taktirde her nerede olursa olsun kirli bir görüntüye neden olmaktadır. İster araba camları olsun ister evinizdeki camlar olsun bu lekeler oldukça kötü bir görüntüye neden olmaktadır. Yağmur lekelerinin kesin bir çözümü var mı? peki diyorsanız doğru yerdesiniz. Size önereceğimiz bu teknikler sayesinde yağmur damlası lekelerini ortadan kaldırabileceksiniz. Peki camdaki yağmur lekeleri nasıl çıkar? İşte yapılması gerekenler!

CAMLARINIZI SİRKEYLE SİLİN 

Yağmur damlalarının lekeleri yapısı gereği oldukça zor çıkan lekelerdir. Silme suyunuza bir kaç damla sirke ilave ederek yağmur lekelerini yok etmeniz mümkün. Sirke aynı zamanda camlarınızın pırıl pırıl parlamasını da sağlayacaktır. 

 BULAŞIK MAKİNASI DETARJANI İLE PARLATIN 

Bulaşık makinesi için kullandığınız parlatıcıları yağmur lekelerini geçirmek için kullanabilirsiniz. Camlarınızın pırıl pırıl olduğunu göreceksiniz. 

MİKROFİBER BEZLE SİLMEYİ DENEYİN 

Camlarınızı silerken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de mikrofiber bezle silmek olacaktır. Mikrofiber bezler hem lekelerin giderilmesine yardımcı olacak hemde kurulama gerektirmeyecektir. 

AMONYAKLA TEMİZLEYİN 

Camlarınızı aynı zamanda amonyak katarakta temizleyebilirsiniz. Bu da yine yağmur lekelerini çok çabuk bir şekilde geçirmenize yardımcı olacak bir çözüm önerisi olabilir. 

 

Yorumlar