Survivor yarışmacısı Ecem Üner'in günde üç kere cinsel ilişkiye girdiği dolandırıcıya 31 yıl hapis!

Survivor yarışmacısı Ecem Karaağaç günde üç kere cinsel ilişkiye girip 90 bin tl parasını alan dolandırı Halil G.'ye 31 yıl hapis cezası istendi!

Survivor yarışmacısı Ecem Üner'in günde üç kere cinsel ilişkiye girdiği dolandırıcıya 31 yıl hapis!

Survivor yarışmacısı Ecem Karaağaç'ı enerji yükleme bahanesi ile kandırıp günde üç kez cinsel ilişkiye girerek defalarca cinsel istirmarda bulunan dolandırıcıya 31 yıl hapis cezası istendi. Survivor yarışması öncesi kendisine enerji yükleyeceğini iddia ederek defalarca cinsel istismarda bulunan dolandırıcı hakkında yaptığı açıklamalarla olay olan Ecem Karaağaç dolandırıcı için soluğu mahkemede almıştı. Dolandırıcı için 31 yıl hapis cezası istendi.

Ekranların fenomen yarışması Survivor programında adından söz ettiren yarışmacı Ecem Karaağaç Survivor yarışmasına katılmadan önce 'Sana enerji yüklemesi yapacağım birinci olacaksın' bahanesi ile kendisini istismar eden kişi için geçtiğimiz Mart ayında Karaağaç savcılığa şikayaet etmişti. Survivor yarışmacısını kandıran dolandırıcının hakkında soruşturma tamamlandı ve 31 yıl hapis cezası istendi.

survivor yarışmacısı ecem karaağaç

Günde Üç Kere Cinsel İlişkiye Girdi Para Verdi!

Yarışma programına katılmadan önce kendisini birinci yapacağını iddia ederek günde üç kere cinsel ilişkiye girmesi ve para vermesi karşılığında kandırıldığını açıklayarak kan dondurmuştu! Karaağaç, dolandırıcının kendisine, ''Sana çıplak bir şekilde dokunmam gerekiyor. Günde üç kez cinsel ilişkiye girerek sana enerji yükleyeceğim" diyen kişinin sözlerine inanarak defalarca birlikte oldu ve tam olarak 90 bin TL para verdi. 

Yarışması Ecem Karaağaç yarışma sonrası kandırıldığını anladığını ve soluğu mahkemede aldı. Bilirkişi raporunda ise Karaağaç'ı iş, oyunculuk ve maddı konularda umut vererek oyaladığı belirlendi. Dolandırıcının raporunda ise genç kadının isteğiyle evine geldiği ve cinsel ilişkiye girerek onu hastalık ve belalardan korumayı vadettiği de belirtildi. Hakkında dolandırıcılık, şantaj ve cinsel saldırı suçlarından dava açılan kişinin 31 yıla kadar hapsi istendi.

Yorumlar