Survivor'da iletişim ödülünü kazanan Melisa sevgilisiyle konuşmaları olay oldu!

Survivor 2019'da iletişim ödülünü kazanan Melisa'nın erkek arkadaşı ile görüşmesi istediği gibi geçmeyince göz yaşlarına boğuldu.

Survivor'da iletişim ödülünü kazanan Melisa sevgilisiyle konuşmaları olay oldu!

Geçtiğimiz akşam Survivor 2019'da iletişim ödülü oyunu oynandı. İletişim ödülünü kazanan Seda yanında Melisa'yıda götürdü. Yakınlarıyla mesajlaşarak iletişime geçen Melisa'nın sevgilisiyle konuşmaları olay oldu! Sevgilisinin kendisine uzak davrandığını düşünen Melisa adada göz yaşlarına boğuldu. Acun Ilıcalı'dan yardım isteyen Melisa, ayrımcılık olacağı için Ilıcalı'dan destek alamadı.

Survivor'da iletişim ödülünü kazanan Melisa, sevgilisiyle konuşarak kendisine uzak davrandığını ve bir şeylerden şüphe ettiğini ancak gerekli cevabı alamadığı için Acun Ilıcalı'dan destek istedi. 

survivor melisa iletişim oyunu

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Ekranların sevilen yarışması Survivor2019'un son bölümde iletişim  oyunu oynandı. İletişim ödülünün kazananı olan Seda yanında bir kişiyi daha götürme hakkını Melisa'da kullandı. İki yarışmacı sevdikleriyle mesajlaşmak için büyük bir heyecan duyarken Melisa erkek arkadaşı ile konuşurken göz yaşlarına boğuldu! Sevgilisiyle konuşurken istediği cevabı alamayınca eskisi gibi konuşmadığını ve konuştuğu kişinin erkek arkadaşı olmadığını iddia ederek ağlamaya başladı.

survivor iletişim oyununda melisanın erkek arkadaşıyla konuşmaları

"BİR ŞEY OLMUŞ BENİM ALTINCI HİSSİM KUVVETLİ"

Melisa, 'İki senedir görüştüğüm erkek arkadaşım değil sanki. Bir şey olmuş. Benim altıncı hissim kuvvetli. Bir şey var' dedi. Melisa'nın moral bozukluğu adada da devam etti.

ACUN ILICALI'DAN YARDIM İSTEDİ

Melisa'nın yaşadığı üzüntü ada konseyinede yansıdı. Ada konseyinde Acun Ilıcalı'dan Melisa, 'Geceleri uyuyamıyorum. İletişim bozukluğu diye düşünerek kendimi avutmaya çalışıyorum' diyerek yardım istedi ancak ayrımcılık olacağı düşüncesi ile Ilıcalı, ayrıcalık gösterilecek bir durum olmadığı için kabul edemeyeceğini söyledi. 

survivor iletişim ödülü melisa

Yorumlar