Uğur Pektaş kimdir Arka Sokaklar'ın oyuncusu Survivor 2020'nin ikinci yarışmacısı oldu!

Acun Ilcalı, Survivor 2020'de yarışacak ikinci ismi açıkladı. Programda yarışacak isim Arka Sokaklar'ın efsane ismi Uğur Pektaş olacak.

Uğur Pektaş kimdir Arka Sokaklar'ın oyuncusu Survivor 2020'nin ikinci yarışmacısı oldu!

Acun Ilıcalı, Bircan Bali ve Ece Uslu'nun sunduğu Söylemezsem Olmaz programına konuk oldu. Acun Ilıcalı, merakla beklenen yarışma programı Survivor ile ilgili ikinci müjdeyi verdi. Geçtiğimiz günlerde Çok Güzel Hareketler Bunlar ile tanınan Ersin Korkut'un yarışmada olacağını açıklayan Acun Ilıcalı ikinci bombayı da patlattı.Ilıcalı, Survivor'ın ilk şampiyonu ve Arka Sokaklar'da yıllarca rol almış oyuncu Uğur Pektaş'ın çok büyük bir ihtimalle bu yılki Survivor'da olacağını duyurdu. 

ŞUBAT'TA BAŞLIYOR

Acun Ilıcalı, Survivor 2020 Ünlüler-Gönüllüler yarışmasıyla ilgili "Survivor'a bir kere katılan kişilerin yeniden dönme arzusu vardır. İnşallah olursa, çok önemli bir isim bence. Survivor'a şubatta başlayacağız kısmetse" dedi.

 Uğur Pektaş kimdir Arka Sokaklar'ın oyuncusu Survivor 2020'nin ikinci yarışmacısı oldu!

UĞUR PEKTAŞ KİMDİR? 

Arka Sokaklar'da Murat Komiser karakteriyle yıldızı parlayan Uğur Pektaş, 16 Nisan 1979, İstanbul doğumlu, Türk oyuncudur. Ekranlarda yayınlanan Survivor Türkiye yarışmasında birinci olduktan sonra oyunculuğa başladı. Kuşdili ve Düşler ve Gerçekler dizilerinde yer aldı. Arka Sokaklar dizisiyle popülerliği artan ünlü oyuncu 19 Haziran 2008'de kendisi gibi oyuncu olan Gamze Özçelik ile evlenmiştir. ikilinin Murathan isminde bir oğulları olmuştur. Pektaş, Arka Sokaklar dizisinden Gamze Özçelik ile beraber ayrılmış; ancak İlker İnanoğlu'nun diziden ayrılmasından sonra diziye tekrar geri dönmüştür.

 

 

Yorumlar