At kestanesi kreminin cilde faydaları neler cilt sarkmalarını önlüyor!

At kestanesi kreminin cilde faydaları neler? At kestanesi kremi ne işe yarar? At kestanesi neye iyi gelir? İşte tüm merak edilenlerin cevabı elmaelma.com'da!

At kestanesi kreminin cilde faydaları neler cilt sarkmalarını önlüyor!

At kestanesinin ne olduğunu duymuş muydunuz? Tadı normal kestaneden oldukça farklı olan at kestanesi son zamanlarda güzellik alanında çok fazla adını duymaya başladığımız ürünlerden bir tanesi. Doğal güzellik ve sağlık reçetelerinde karşımıza çıkan at kestanesini isterseniz aktarlardan satın alabilir isterseniz evde kendiniz de hazırlayabilirsiniz. Elmaelma.com olarak sizlere at kestanesinin faydalarının neler olduğunu araştırdık. İşte neredeyse her derde deva olan bu kremin bilinmeyen faydaları... 

İŞTE AT KESTANESİ KREMİNİN FAYDALARI.... 

At kestanesi kremi kas ağrılarına karşı etkilidir.Varislere iyi geldiği söylenir.At kestanesi kremi sivilce ve cilt sarkmalarına iyi gelir.Yaraların iyileşmesine yardımcı olur.Romatizma kaynaklı rahatsızlıklar için at kestanesi kremi kullanılabilir.Kan dolaşımına iyi gelebilir.Cilde parlatır, nemlendirir ve kırışıklıklara engel olur.

NASIL KULLANILIR?

At kestanesi kremini kullanmadan önce mutlaka ve mutlaka bir uzmana görünmenizi tavsiye ediyoruz. Genel görüş bu kremin günde 2 kez kullanımın yeterli olacağı görüşünde. Kremi sürün ve cildin kremi emmesini bekleyin. Hepsi bu kadar! Kremi sürdükten sonra kızarıklık, tahriş, yanma gibi belirtiler karşınıza çıkabilir. Bu nedenle kremi öncelikle küçük bir yerde denemenizde fayda var. 

 

Yorumlar