Oyuncu Can Yaman'ı öpemeyen kadın hayran kendisini denize attı

Ortaköy'deki bir mekana eğlenmeye giden Can Yaman'ın yanına gelerek onu öpmek isteyen hayranı olumsuz yanıt karşısında olay çıkartarak kendisini denize attı.

Oyuncu Can Yaman'ı öpemeyen kadın hayran kendisini denize attı

''Erkenci Kuş'' dizisinde canlandırdığı karakterle izleyenlerin gönlünde taht kuran Can Yaman geçtiğimiz günlerde eğlenmek için Ortaköy'de bir mekana gitti. Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Yaman, bir kadın hayranının onu öpmek istemesi üzerine zor anlar yaşadı. Alkolün dozunu fazlaca kaçıran kadın hayranı Yaman'ın olumsuz yanıtı karşısında olay çıkartarak kendisini denize attı. Güvenliklerin ve Can Yaman'ın yardımıyla denizden çıkarılan hayran, taksiye bindirilerek evine gönderildi.

YARDIMINA GÜVENLİK VE CAN YAMAN KOŞTU

Takvim Gazetesi'nin haberine göre: Her fırsatta yanına gelen hayranlarını kırmayan Can Yaman, bu sefer de sevenleriyle fotoğraf çektirdi. Ancak Yaman'ın bir kadın hayranı, aldığı alkolün etkisiyle gecede taşkınlık çıkardı. Oyuncuyu öpmek isteyen kadın hayran, aldığı olumsuz yanıtla olay çıkartıp kendisini denize attı. Güvenliklerin ve Can Yaman'ın yardımıyla denizden çıkarılan hayran, taksiye bindirilerek evine gönderildi.

Oyuncu Can Yaman'ı öpemeyen kadın hayran kendisini denize attı

HAYALİNDEKİ KADINI ANLATTI

Bir dergiye verdiği röportajda hayalindeki kadını anlatan Can Yaman, erkek gibi konuşan kadınların yanı sıra şefkatli, güler yüzlü ve esprili kadınlardan hoşlandığını söyledi.

 

Yorumlar