Usta oyuncu Filiz Akın'ın başına 11 tane zımba atıldı!

Usta oyuncu Filiz Akın'ın sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Başına 11 tane zımba atılan Akın'ın şuan ki sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi!

Usta oyuncu Filiz Akın'ın başına 11 tane zımba atıldı!

Türk sinamasının usta oyuncularından olan Filiz Akın, geçtiğimiz günlerde evinde geçirdiği kaza sonucu yaralanmıştı. Aniden tansiyonu düşen ve buna bağlı olarak dengesini kaybeden usta oyuncu, başını aynaya çarpmıştı. Acilen hastaneye kaldırılan Akın’ın yarasına 11 metal zımba atıldı. Bunun yanı sıra 23 Aralık 2018'de ameliyat olan Filiz Akın, geçirdiği kulak enfeksiyonu ile de başı dertteydi. Ameliyat olan usta oyuncu ,sağlık durumunun iyi olduğunu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. 

USTA OYUNCU AMELİYAT OLMUŞTU 

Usta sanatçı Filiz Akın, kulak enfeksiyonu nedeniyle 23 Aralık 2018'de ameliyat olmuştu. Yüz felci ve menenjite yakalanma riskiyle karşı karşıya kalan Filiz Akın, operasyon sonrası şunları söylemişti:

''Üç aydır serumlara, tüp takma ameliyatlarına rağmen sağ kulağımdaki enfeksiyon iyileşmiyordu. Prof. Dr. Günter Hafız, 23 Aralık’ta beni acil olarak ameliyata aldı. 6 saat süren, çok teknik ve karmaşık bir ameliyat geçirdim. Kulak zarı dahil, kulak içindeki tüm hasarlı dokular kazınarak boşaltıldı. Böylece kalıcı yüz felci ve menenjite dönüşebilecek bir tehlikeden ramak kala kurtarıldım.''

SAĞLIK DURUMUNUN İYİYE GİTTİĞİ ÖĞRENİLDİ 

Bir süre hastanede tedavi gördükten sonra taburcu olan Filiz Akın, sosyal medya hesabından bir video paylaşarak sağlık durumunun iyiye gittiği takipçileriyle paylaştı:

''Aylar önce yine hastaneler, serumlar, ameliyatlar derken evde olmanın memnuniyetiyle... Biraz sersem, biraz mutlu bir geceden... Geçen hafta bu sefer başımdaki metal zımbalar tek tek söküldü. Zatürre başlangıcı olmayı da başardığım için oksijen verilip, serum takıldı. Yattığım yerde muayeneye gelen birkaç doktorun konsültasyonu neticesi, en süratle iyileştirecek formüller bulundu. Bu kadar itina ve özveri için değerli hekimlere ve güler yüzlü personele çok teşekkür ediyorum.''

İşte o paylaşım...

usta oyuncu kotu haberı duyurdu kafasına 11 tane zımba atıldı

Yorumlar