Yasemin Sakallıoğlu zengo tiplemesi repliğini izinsiz kullananan Yasak Elma'yı uyardı!

Sosyal medya fenomeni Yasemin Sakallıoğlu, repliğini izinsiz kullanan Yasak Elma dizisinin senaristlerini uyardı.

Yasemin Sakallıoğlu zengo tiplemesi repliğini izinsiz kullananan Yasak Elma'yı uyardı!

2013 yılında YouTube'a yüklediği videolarla kendisini tanıtan ve kısa süre içerisinde herkes tarafından sevilen sosyal medya fenomeni Yasemin Sakallıoğlu Karadeniz şivesiyle çektiği vıdeolarla adını duyurmuştu. Sosyal medyada yeni bir akım başlatan Sakallıoğlu, "Zengolar" başlığı altında çektiği videolarla paylaşım rekorları kırıyor. Yasemin Sakallıoğlu'nun tiplemesi dizilere de ilham kaynağı oldu. FOX Tv'de yayınlanan Yasak Elma dizisinin son yayınlanan bölümünde "Zengo" tiplemesinin repliği kullanıldı. Yasemin Sakallıoğlu ise, repliğinin kendinden izinsiz kullanılmasına sinirlendi. Sakallıoğlu, ''Yasak Elma dizisi senaristleri; Melis Civelek ve Zeynep Soyata sizden ricam dizinizde benim Zengo karakterime ait replikleri kullanmamanızdır'' şeklinde açıklamalarda bulundu. 

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE YENİ BİR AKIM BAŞLATTI 

2013 yılında YouTube'a yüklediği videoyla yıldızı parlayan Yasemin Sakallıoğlu, sosyal medyanın en sevilen fenomenlerinden. Karadeniz şivesiyle çektiği videolarla adını büyük kitlelere duyuran Yasemin Sakallıoğlu, geçtiğimiz günlerde yeni bir akım başlattı.

TİPLEMESİ DİZİLERE İLHAM OLDU

Ünlü fenomenin "Zengolar" başlığı altında çektiği videolar sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı. Sakallıoğlu'nun tiplemesi dizilere de ilham kaynağı oldu. FOX Tv'de yayınlanan Yasak Elma dizisinin son yayınlanan bölümünde "Zengo" tiplemesinin repliği kullanıldı. Yasemin Sakallıoğlu ise, repliğinin kendinden izinsiz kullanılmasına sinirlendi.

DİZİNİZDE BENİM REPLİĞİMİ KULLANMAYIN

Sakallıoğlu, Yasak Elma dizisi senaristleri; Melis Civelek ve Zeynep Soyata sizden ricam dizinizde benim Zengo karakterime ait replikleri kullanmamanızdır. Bu işe gönül veren, emek harcayan biri olarak bir şey üretmenin ne demek olduğunu çok iyi biliyor ve sizlerden de aynı özveriyi beklediğimi belirtmek istiyorum... " diyerek uyarıda bulundu.

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ'LA OYUNCULUK SERÜVENİNE BAŞLADI 

Yasemin Sakallıoğlu, yeteneği sayesinde en çok izlenen dizilerde de rol almaya başladı. Atv'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'la oyunculuk serüvenine adım atan Sakallıoğlu, şimdilerde Jet Sosyete dizisiyle ekranlarda.

 

Yorumlar