Asena Atalay kimdir Ahmet Hakan yeni sevgilisi için uçakta anons bile yaptırmış!

Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay kimdir, ne iş yapıyor? Ahmet Hakan'ın sevgilileri içinde belki de en bombası Asena Atalay oldu. İşte yılın aşkı.

Asena Atalay kimdir Ahmet Hakan yeni sevgilisi için uçakta anons bile yaptırmış!

Ahmet Hakan'ın yeni sevgilisi Asena Atalay mı? Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının iddiasına göre Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, futbolcu Caner Ergin'in eski eşi Asena Atalay ile birlikte. Peki Ahmet Hakan'ın yeni sevgilisi Asena Atalay kimdir, ne iş yapıyor? Ahmet Hakan'ın sevgilileri arasında bugüne kadar ki en bomba isim olan Asena Atalay'la ilgili iddialar ve merak ettiğiniz her şey elmaelma.com'un haberinde. Önce Ahmet Hakan ile Asena Atalay'ın aşk iddiaları ile başlayalım. İddianın sahibi Söylemezsem Olmaz ekibi. Yılın aşk bombasına ilişkin detaylardan biri de Asena Atalay ile Ahmet Hakan'ın Barselona'ya birlikte tatile gittikleri yönünde. Ancak aynı uçakta yan yana kesilen biletlerden biri son anda yandı. Ahmet Hakan uçağı kaçırdı. Hakan, yeni aşkının yanına bir sonraki uçakta uçtu.

PİLOT ANONS YAPTI

Programın sunucularından Bircan Bali daha sonra Barcelona uçağının kadın pilotuyla canlı yayında telefonla konuşup Ahmet Hakan'ın uçağı son anda kaçırdığını ve öğleden sonraki uçak için bilet aldığını ve sevgilisinin yanına uçacağını duyurdu.

ASENA ATALAY KİMDİR KAÇ YAŞINDA NE İŞ YAPIYOR?

Türkiye Asena Atalay'ı ünlü futbolcu Caner Erkin'in eşi Asena Erkin olarak tanıdı. Boşanma sonrası kendi soyadını kullanmaya başlayan Asena Atalay, 21 Kasım 1989 doğumlu. İzmir doğumlu olan Asena Atalay aslen Antalyalı. Asena Atalay'ın babası Antalya'nın varlıklı turizmci ailelerinden biri. Otel işletmeciliği yapan ve kendilerine ait otelleri bulunan Asena Atalay, lise eğitimini Denizli'de tamamladı. Ardından İspanya'ya gitti. 

İspanya’da 2,5 yıl okuduktan sonra Türkiye’ye 2008 yılında döndü. Ankara, Bilkent Üniversitesi’nde İşletme bölümünde okumaya başladı. Bilkent’te öğrenciyken evlenince İstanbul’a geldi okulu dondurdu. Çocuğu olduktan sonra tekrar okumaya karar verip İstanbul, Beykent Üniversitesi Tekstil-Moda Tasarımı Bölümü’nde okumaya başladı.

“Ase88” adında kendi markasını yarattı ve sosyal medya üzerinden ürünlerini satmaya başladı.  Ase88 açılımı şöyle: Ase onun adının kısaltılmışı, 88 de Caner’in forma numarası. İşleri büyüten Asena Atalay, İstinye’de “Asena 88” adlı bir de mağaza açtı.

2013 yılının sonlarında şarkıcı Berkay Şahin'la gizli aşk yaşadıkları iddiası ortaya atıldı. Asena Atalay ile Berkin bir alışveriş merkezinin tuvaletine girerken ve çıkarken görüntülendiler ve görüntüler magazin gündemine bomba gibi düştü. O dönem Caner Erkin'le evli olan Asena Atalay iddiaları reddetti. Ancak evlilikleri sarsıldı. Bir süre sonra çift yollarını ayırdı. Asena Atalay boşanması sonrası televizyon sunuculuğu yapmaya başladı. Şu sıralar Kanal D'de Magazin programı sunuyor.

Asena Atalay

Yorumlar