Yeşil Salkım'ın Gülben Ergen mesajı olay oldu kocama da ortaktı!

Bir süredir ekranlarda görünmeyen Yeşim Salkım, sosyal medya hesabından takipçisine verdiği Gülben Ergen cevabıyla sosyal medyaya damga vurdu!

Yeşil Salkım'ın Gülben Ergen mesajı olay oldu kocama da ortaktı!

Ekrem İmamoğlu'nun YSK'nın İstanbul seçimlerini iptal etmesinin ardından birçok sanatçı gibi Yeşim Salkım'da bu çağrıya destek veren isimler arasında yer aldı.  Yeşim Salkım, sosyal medya hesabından bir takipçisinin "Gülben Ergen-Yeşim Salkım ortak paydada buluşmuş vay be" yorumuna öyle bir cevap verdi ki sosyal medyaya adeta damga vurdu. Salkım'ın takipçisinin Gülben Ergen mesajına, "Niye şaşırdın kocama da ortaktı bir zamanlar." ifadelerini kullanması sosyal medyayı salladı. 

"KOCAMA DA ORTAKTI BİR ZAMANLAR"

Bir sosyal medya kullanıcısı Yeşim Salkım'ın İmamoğlu için attığı destek mesajına, "Gülben Ergen-Yeşim Salkım ortak paydada buluşmuş vay be" yorumunu yaptı.Yeşim Salkım ise o mesaja, "Niye şaşırdın kocama da ortaktı bir zamanlar." mesajıyla cevap verdi. Yeşim Salkım'ın bu mesajı sosyal medyaya damga vurdu.

yeşim salkım gülben ergen doğum günü mesajı olay oldu! .

NE OLMUŞTU? 

Bir zamanlar Erhan Çelik'ten olaylı bir şekilde ayrılan ünlü şarkıcı Gülben Ergen, iş adamı Tolga Duğles ile aşk yaşamaya başladı iddiası magazin gündemine bomba gibi düşerken, Ergen bu haberleri sosyal medya hesabından yalanlamıştı. Ergen, ''Bir sevgilim yok. Olursa size ne? Şu hakkımda habire yalan yazmaktan bıkmayan insancıklar, organ bağışlasalar da bir faydaları olsa ne olur?'' şeklinde açıklamada bulunmuştu.  Seren Serengil tam da o dönemde Star Tv'de yayınlanan Duymayan Kalmasın programının sunuculuğunu yapıyordu. Ve Ergen'in bu açıklaması üzerine kendini daha fazla tutamayıp sosyal medyadan açtı ağzını yumdu gözünü ve ünlü şarkıcı Gülben Ergen'e demediğini bırakmadı. 

''KENDİ EL YAZINLA YAZDIĞIN MEKTUBU DA MI İNKAR EDECEKSİN? 

Seren Serengil, Gülben Ergen'in Erhan Çelik ile evliyken eşini evli çocuklu iş adamıyla aldattığını aşk mektupları yazdığını sosyal medya hesabı üzerinden açıklamış, magazin gündemine bu olay bomba gibi düşmüştü. Serengil, "Kendi el yazını da inkar mı edeceksin?" diyerek Ergen'e ateş püskürmüştü.

SEREN SERENGİL KOCAMA DOKUNMA BAŞLIKLI HASHTAG AÇTI

Seren Serengil de sosyal medya hesabından Ergen’i hedef alan sert bir açıklama yaparak, yazının sonuna “#kocamadokunma” başlıklı bir etiket yazmış ve bu etikette sosyal medyada oldukça çok tartışılmıştı. 

 YEŞİM SALKIM: BUNLAR YÜZÜNDEN KANSERİN EŞİĞİNDEN DÖNDÜM

Seren Serengil, Gülben Ergen için sosyal medya hesabından ''evli erkekleri yoldan çıkarma'' alışkanlığı olduğuna dair bir mesaj yazmış ve silmişti. Ardından konuya ünlü sanatçı Yeşim Salkım'da dahil olmuş ve Gülben Ergen'e ilişkin iddialarda bulunmuştu. Ergen'in eski kocası Hakan Uzan'la birlikte olduğunu söyleyen Yeşim Salkım, “Gülben yüzünden bu ülkeden gitmek zorunda kaldım. Zamanında onun yüzünden çok veto yedim. O zamanki eşimle Gülben'in ilişkisi için dedektif tuttum. Bunlar yüzünden kanserin eşiğinden döndüm. Maddi-manevi büyük zarara uğradım. Gülben, Seren Serengil'in evlenmek üzere olduğu kişiyle beraber oldu. Ama artık onun başka bir yuva yıkmasına izin vermeyeceğim.” ifadelerini kullanmıştı.

 

 

 

 

 

Yorumlar