Yaşamayanlar'ın Melisa'sı Nilperi Şahinkaya'dan sevişme sahnesi itirafı

Türkiye'nin ilk vampir dizisi Yaşamayanlar'da Kerem Bursin'in sevgilisi rolünü canlandıran Nilperi Şahinkaya, sevişme sahnesiyle ilgili itirafta bulundu!

Yaşamayanlar'ın Melisa'sı Nilperi Şahinkaya'dan sevişme sahnesi itirafı

Türkiye'nin ilk vampir dizisi Yaşamayanlar'da Kerem Bursin'in dizideki sevgilisi rolünü canlandıran Nilperi Şahinkaya, sevişme sahneleri hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Güzel oyuncu Hürriyet'e verdiği röportajda anne ve babasının bu tür sahneleri izleyebileceği düşüncesinin kendisini rahatsız ettiğini anlattı.

AİLEMİN İZLEMESİ RAHATSIZ ETTİ

Türkiye'nin ilk vampir dizisi "Yaşamayanlar" bir kez daha sevişme sahneleriyle geldi. Diziye Nilperi Şahinkaya'nın Kerem Bürsin ile sevişme sahneleri damga vurmuş, o sahneler günlerce konuşulmuştu. Güzel oyuncu dizide Kerem Bursin'in sevgilisi rolüne ilişkin Hürriyet'e verdiği röportajda babasından diziyi izlememesini istediğini onun da izlemediğini söyledi. Profesyonel olarak bu tür sahneleri kabullendiğini, ailesinin de bu konuda kendisine bir şey söylemediğini söyleyen güzel oyuncu, yine de anne ve babasının bu tür sahneleri izleyebileceği düşüncesinin kendisini rahatsız ettiğini anlattı.

YAŞAMAYANLAR'IN KONUSU NEDİR?

Türkiye'nin ilk vampir dizisi olan Yaşamayanlar'ın konusu ise şöyle: Mia, kendisini vampire dönüştüren Dmitry'yi öldürüp yeniden insan olmak için İstanbul'a gelir. Fakat kadim şehir İstanbul'un onun için başka planları vardır. Mia kendisini iyiyle kötünün, aşkla nefretin, yaşamla ölümün birbirlerine dönüştüğü soluk soluğa bir hikayenin tam merkezinde bulur. Bu hikayede ona eşlik edenlerse karanlık ve çekici Karmen, geçmişinde büyük bir sır barındıran savaşçı Numel ve İstanbul'un kenar mahallelerinde vampirlere karşı direnen avcılardır. Hepsinden de önemlisi, insanlar ve vampirler arasında büyük bir savaş başlamak üzeredir. Mia'nın en büyük sınavı ise büyük savaş başladığında kimin tarafında savaşacağıdır.

ünlü oyuncudan çok konuşulacak sevişme sahnesi itirafı!

 

Yorumlar 1 yorum