Zara kimdir kaç yaşında burnuna estetik yaptırdı!

Zara kimdir? Kaç yaşında? Ünlü şarkıcı Zara burnuna estetik yaptırdı. Ünlü şarkıcının son halini gören takipçileri oyuncu Fahriye Evcen'e benzetti!

Zara kimdir kaç yaşında  burnuna estetik yaptırdı!

Türkiye'nin en önemli ve en beğenilen isimlerinden biri olan, uzun süredir sessizliğini koruyan Zara, imaj değişikliği ile herkesi şaşkına uğrattı. Fazla kilolarından kurtulan Zara, şimdi de burnuna estetik yaptırdı. Zara'yı gören takipçileri oyuncu Fahriye Evcen'e benzetiyor. Zaranın takipçilerinden biri, ''Fahriye Evcen sandım bir an'' diye yorum yaparken, bir başka takipçisi ise, ''Zara değişim rüzgarına uğramış'' şeklinde yorum yaptı. 

ÜNLÜ ŞARKICI ZARA BURNUNA ESTETİK YAPTIRDI 

Uzun bir süredir ekranlarda göremediğimiz ünlü şarkıcı Zara'nın yeni halini görenler şaşkınlığa uğruyor. Zara'nın yeni hali oyuncu Fahriye Evcen'e benzetildi. Yüzündeki değişimi fark eden takipçileri Zara'nın fotoğrafını yorum yağmuruna tuttu. Yıllara meydan okuyan güzelliğiyle dikkat çeken Zara'nın burnundaki değişim dikkatli takipçilerin gözünden kaçmadı.

GEREK DUYARSAM  ESTETİK YAPTIRIRIM DEMİŞTİ 

Sevilen şarkıcı Zara, geçtiğimiz yıllarda kendisine yöneltilen estetik ile ilgili gelen sorulara ”Estetik yok bende ama gerek duyarsam da yaparım. Karşı değilim, sadece doğal güzelliği bozmasın yeter” diyerek cevap vermişti! 

ZARA KİMDİR? 

Zara, 15 Ocak 1976'da Üsküdar, İstanbul’da doğdu. Asıl adı Neşe Yılmaz’dır Aslen Adıyamanlı olan şarkıcı sahne adıyla çocukluk yıllarında “Neşecik” adı ile sekiz albüm çıkardı. yılında Milliyet gazetesinin açmış olduğu Liselerarası Müzik ve Halk Oyunları yarışmasında “Türk Halk Müziği Bayan Solist” dalında Türkiye birincisi olan Zara, aynı yarışmaya 1993 yılında katılarak tekrar birincilik kazandı. Yüksek eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümü’nde tamamladı. 1996 yılında TRT'nin açmış olduğu “Yetişmiş Ses Sanatçısı” sınavını kazanarak “TRT Türk Halk Müziği Akitli Ses Sanatçısı” unvanıyla göreve başladı. 1997 yılında Atatürk Kültür Merkezi'nde sahnelenen “Yunus Emre Müzikali” nde Amber rolüyle oyuncu ve solist olarak görev aldı. 1998 yılında 15 aylık çalışmanın ürünü olarak, Zara adı ile ilk albümü olan Avuntupiyasaya sürüldü. Aynı yıl Atıf Yılmaz'ın yönetmenliğinde “Eylül Fırtınası” isimli ilk uzun metraj filminde Tarık Akan ile başrolü paylaştı. İlk albümünün yankıları uzun süre devam eden Zara, 2000 yılında Boyut adlı ikinci albümünü çıkardı. Albümünde icra ettiği tüm türkülere klip çekerek VCD ortamında dağıtıldı. 2001 yılında Osman Sınav'ın yönettiği Deli Yürek: Bumerang Cehennemi sinema filminde oyunculuk performansıyla dikkat çekti. 2002'de üçüncü albümü Misafir’i; 2003 yılında ise 27 eserden oluşan 2 disklik Özlenenler albümünü piyasaya sürdü. Özlenenler'in birinci albümünde Zara, müzik severlere ilk kez Türk Sanat Müziği okuyarak sürpriz yaptı. İkinci diskte ise eski Türk filmlerinin şarkılarını seslendirerek tanıdık melodileri sandıktan çıkardı.

İşte o paylaşım... 

zara burnuna estetik yaptırdı

Yorumlar