Alexandra Nikiforova Kimdir

Alexandra Nikiforova kimdir nereli boyu kaç sevgilisi kim, dizileri hepsi Alexandra Nikiforova'nın biyografisinde. 1993 doğumlu olan Alexandra Nikiforova Kalbimin Sultanı dizisi ile adını duyurdu.

Alexandra Nikiforova
-A A+

Alexandra Nikiforova kimdir sorusunun yanıtını Alexandra Nikiforova'nın biyografisini merak edenler için derledik. Aslen Kırımlı olan Alexandra Nikiforova bir yıldır Türkiye'de yaşıyor. 25 yaşındaki oyuncu Kalbimin Sultanı dizinde rol aldı. Alexandra Nikiforova kimdir, kaç yaşında, boyu kaç, nereli, özel hayatı neler, evli mi bekar mı gibi sorular da merak ediliyor. Alexandra Nikiforova ile ilgili detaylı bilgileri elmaelma.com olarak Alexandra Nikiforova'nın biyografisinde derledik. 

ALEXANDRA NİKİFOROVA KİMDİR KAÇ YAŞINDA ASLEN NERELİ?

1 Ocak 1993 yılında Kırım'da dünyaya gelen Alexandra Nikiforova'nın annesi ve babası Rus. Babası Rusya Ordusu'nda asker. Kırım'da doğan güzel oyuncu Alexandra Nikiforova daha sonra ailesi ile Ukrayna'da yaşadı. Tek çocuk olarak büyüyen Alexandra Nikiforova'nın annesi de bir anaokul öğretmeni. 

Alexandra Nikiforova oyuncu olan teyzesinin desteği ve teşviki ile 14 yaşında oyunculuk yapmaya karar verdi. Lisans eğitimini tamamlayan Alexandra Nikiforova aldığı tiyatro derslerine devam etti. Rusya'da oyunculuk yapan oyuncu daha sonra Türkiye'ye geldi. Oyunculuk kariyeri devam eden Alexandra Nikiforova 22 yaşında evlendi. Daha sonra boşanan oyuncunun üç yaşında 'Anna' isminde bir de kızı var. 

Türk- Rus ortak yapımı olan Kalbimin Sultanı dizisinde oynayan Alexandra Nikiforova Türkçe'yi kısa sürede öğrendi. Kökeni Kırım'a dayanan oyuncu boşandıktan sonra yeniden evlenmedi.