Berfu Yıldız (Yenenler) Kimdir

Berfu Yıldız kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor, aslen nereli? Eser Yenenler'in eşi Berfu Yıldız biyografisinin detayları elmaelma.com'da. İşte Berfu Yıldız'ın hayatı.

Berfu Yıldız (Yenenler)
-A A+

Berfu Yıldız kimdir? Eser Yenenler'in eşi Berfu Yıldız'ın özgeçmişi merak konusu. Berfu Yıldız kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu kaç, ne iş yapıyor sorularının yanıtları merak edilenler arasında yer alıyor. Elmaelma.com olarak Berfu Yıldız'ın biyografisini mercek altına aldık. 1995 doğumlu olan ve İzmitte dünyaya gelen Berfu Yıldız'ı Türkiye Eser Yenenler ile olan evliliğinden sonra daha fazla tanıdı. İşte Berfu Yıldız Yenenler'in biyografisi...

BERFU YILDIZ KİMDİR KAÇ YAŞINDA NERELİ?

22 Ekim 1995 yılında İzmit'te dünyaya gelen Berfu Yıldız, İlk kez 2015 yılında Miss Turkey yarışmasına katılarak adını duyurmuştur. Binlerce güzel içerisinden 4.güzel olarak seçilerek dereceye giren Yıldız, üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamladı.Berfu Yıldız ayrıca 2015 yılındaki Miss International Yarışması'nda daTürkiye'yi temsil etti. Güzel modelin bir dönem babasının işi sebebi ile Japonya da bir sene yaşadığı biliniyor.

1.76 boyundaki Berfu Yıldız'ın vücut ölçüleri ise 86-65-92’dir. Saç ve göz rengi kahverengi, ayakkabı numarası ise 38’dir.

ESER YENENLER'İN BERFU YILDIZ'A TAKTIĞI YÜZÜK OLAY OLMUŞTU

Eser Yenenler'in 2015 Miss Turkey 4. Güzeli sevgilisi Berfu Yıldız'a evlenme teklifi ederken taktığı yüzüğün taşının küçük olması sosyal medyanın diline düşmüştü. Sevgilisini 14 Şubat'ta Finlandiya'ya götüren Eser Yenenler burada romantik bir evlenme teklifi yapmıştı.

BEBEK HABERİ GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞMÜŞTÜ

9 Haziran'da nikah masasına oturan Eser Yenenler ve Berfu Yıldız çiftinin anne-baba olacağı haberi magazin gündeminde olay yaratmıştı. Berfu Yıldız, check-up yaptırmak için gittiği Maslak’taki bir hastaneden hamile olduğu haberini almıştı.

Komedyen Eser Yenenler konu ise konu hakkında "Hayatımın en güzel sürecinden geçiyorum. Bu mutluluk tarif edilemez. Nazardan çok korkuyoruz, o yüzden fazla konuşmak istemiyorum." açıklamasını yapmıştı. Bazı takipçileri bu olaya,  "Apar topar evlenmelerinin sebebi belli oldu" şeklinde yorumlar getirmişlerdi.