Derin Talu Kimdir

Derin Talu kimdir, kaç yaşında babası kim ne iş yapıyor? Defne Samyeli'nin küçük kızı Derin Talu'nun boyu, kilosu ile Derin Talu hakkında merak ettikleriniz elmaelma.com'daki Derin Talu biyografisinde

Derin Talu
-A A+

Derin Talu kimdir, kaç yaşında, boyu ve kilosu kaç? Derin Talu Defne Samyeli'nin küçük kızıdır. 4 Eylül 2003 doğumlu olan Derin Talu hem okuyor hem de modellik yapıyor. Derin Talu'nun boyu 1.73 kilosu ise 50. Derin Talu'nun babası da merak konusu. Derin Talu'nun babası kim ne iş yapıyor sorusunun yanıtını sizler için derledik. Derin Talu'nun babası ünlü mimar Eren Talu'dur. İstanbul doğumlu olan Derin Talu Instagram hesabıyla da ün yapmış bir isim. Genç yaşına karşın Derin Talu sosyal medyada hatırı sayılır bir takipçi kitlesine sahip. 

Derin Talu, Defne Samyeli, 2003 yılında Show TV'de haber spikerliği yaparken dünyaya geldi. Ünlü projelerin mimarı olarak anılan Eren Talu iflasın eşiğine gelince Defne Samyeli ile eşi ayrıldı. 2011 yılında Eren Talu'dan boşanan Defne Samyeli kızlarının velayetini aldı ve haber spikerliğini bırakarak oyunculuğa başladı. Kurtlar Vadisi'nde ilk kez oyuncu olarak ekrana geldi. 

Defne Samyeli eski kocası Eren Talu ve kızları Derin ile Deren talu

DERİN TALU'NUN INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Derin Talu'nun kendi adını taşıyan Instagram sayfasından paylaştığı fotoğraflar da sık sık gündem oluyor. İddialı ve cesur pozları seven Derin Talu takipçilerinden hem övgü hem de eleştiriler alıyor. 

Derin Talu kimdir kaç yaşında

DERİN TALU SEVDA DEMİREL OLAYI

Derin Talu'nun adının magazin gündeminde en çok anılmasına neden olan olaylardan biri de Sevda Demirel'in Derin Talu'nun paylaşımlarına yaptığı yorumdu. Derin Talu'nun küçük yaşına karşın bir kadın gibi görünmesini eleştiren Sevda Demirel, anne Defne Samyeli'yi hedefe koymuş ve şunları yazmıştı:

"Defne aşk yaşamaktan şu kızına bir türlü çeki düzen veremedi, sonrada çocuk istismarları neden arttı diye sormayın, bu ne yahu 30 yaşında kadın makyajı ve pozu?"

DERİN TALU'NUN ESKİ HALİ

Ünlü bir annenin kızı olan Derin Talu her zaman basın tarafından ilgiyle izlenen biri olmuştu. Küçük yaşlarından itibaren basın tarafından fotoğraflanan  Derin Talu'nun değişimi de en çok konuşulanlar arasına girmişti. Aşağıdaki fotoğraflar Derin Talu'nun 13 ve 15 yaşındaki hallerini gösteriyor. İşte Derin Talu'nun eski hali...

Derin Talu eski hali