Erdem Ekşioğlu Kimdir

Erdem Ekşioğlu kimdir? Survivor 2019 kadrosundaki Erdem Ekşioğlu aslen nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor sorularının yanıtlarıyla Erdem Ekşioğlu'nun sevgilisi kim oynadığı diziler, reklamlar...

Erdem Ekşioğlu
-A A+

Erdem Ekşioğlu Survivor 2019'un en dikkat çeken isimlerinden. Peki Erdem Ekşioğlu kimdir, ne iş yapıyor, aslen nereli, kaç yaşında, boyu ve kilosu kaç? elmaelma.com olarak merak edenler için Erdem Ekşioğlu'nun hayatının detaylarını sizler için derledik. Erdem Ekşioğlu ismi size çok tanıdık gelmese de yüzü 'bu adamı bir yerden tanıyorum' dedirten türden. Zira Erdem Ekşioğlu, televizyonda yayınlanan bir çok büyük marka reklamında yakışıklı haliyle dikkatleri üzerine çekmiş bir isim. 1.83 boyundaki Erdem Ekşioğlu 76 kilo ve Kova burcu. Erdem Ekşioğlu'nun sevgilisi kim bilmiyoruz. Erdem Ekşioğlu Instagram sayfasından özel hayatına dair pek paylaşım yapmıyor. 

22 Ocak 1993 yılında İstanbul Kadıköy'de doğan Erdem Ekşioğlu aslen Rizeli. İstanbul Ticaret Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü mezunu olan Erdem Ekşioğlu, Survivor 2019 adayları arasında yer aldı. Üniversite yılları öncesinden gelen oyunculuk sevgisi ile oyunculuk eğitimleri aldı. Mezun olduktan sonra denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunan KPMG'nin  Türkiye'de bulunan şirketinde denetim sektöründe 1.5 yıl çalıştı.

Aslen Rize'li olan Erdem Ekşioğlu, Sprite markasının televizyonda yayınlanan reklamında ''Ufuk'' karakterini canlandırmıştır. Coca Cola'nın reklamında, Türkiye'de en çok bilinen şampuan markalarından birisi olan Head & Shoulders'ın reklamında boy göstermiştir. TRT Belgesel kanalında yayınlanan ''Dünya Tarihinin Dönüm Noktaları'' adlı belgeselde James Earl Ray karakterini canlandırmıştır.

Erdem Ekşioğlu kimdir aslen nereli kaç yaşında boyu kilosu sevgilisi

Oyunculuk ve boks ile ilgilenmekte olan Ekşioğlu, daha önce Fenerbahçe'nin alt yapı takımında futbol oynamıştır. Tuttuğu takım Fenerbahçe'dir.

ERDEM EKŞİOĞLU'NDAN SURVİVOR 2019 AÇIKLAMASI

Survivor 2019 yarışmacıları arasında yer alan Erdem Ekşioğlu, kendisiyle ilgili sorulara şu ifadelerle cevap vermiştir;

"Karakterime çok güveniyorum. Hırslıyım, mücadeleci bir yapım var. Survivor'da kendimi kanıtlamak istiyorum. Benim için oyunculuktan daha büyük bir hayal varsa o da Survivor, çünkü oyunculukta başka karakterin altında bir hedef kitlesi oluşturuyorsunuz. Ama Survivor'da kendi karakterimin altında kendi hedef kitlemi oluşturabileceğimi düşünüyorum. Aile özlemi elbette zorlayacak. Ama onlardan ayrı kalmak kendi iç dünyama dönmemi sağlayacak. Biraz daha kendimi dinleyebileceğim orada. Daha çok kıymet vereceğim belki onlara. Onun dışında açlığın zorlayacağını düşünmüyorum. Biraz daha başarıya aç birisiyim ben. Fiziksel açlığın beni zorlayacağını düşünmüyorum.

Bu sene bizim için biraz daha milli bir mücadeleye dönmüş olacak. Kendi takım arkadaşlarımızdan çok rakip takım ile mücadelemiz olacak. Bu beni daha çok kamçılar. Eve izleyip insanların yapamadığını görmek beni daha da delirtecekti. Ben oraya gidip hırsımla, düşüncemle Yunanlıları yenmeyi düşünüyorum. "