Uzun ilişkiden sıkılmamak romantik ve eğlenceli hale getirmenin tüyoları!

Bir çok çiftin ilişkiden beklentisi mutlu ve huzurlu bir birlikteliktir uzun soluklu ilişkilerin ayrılıkla sonuçlanmaması için romantik tüyoları sıraladık!

Uzun ilişkiden sıkılmamak romantik ve eğlenceli hale getirmenin tüyoları!

Hepimizin ilişkiden beklentisi genel olarak huzurlu saygılı ve sevgi dolu bir birlikteliktir. Ancak zaman zaman ilişkinin ilerleyen zamanlarında ilişkideki heyecan, sevgi ve aktivite zamanla yerini standarlaşmaya bırakır. Bu noktada ilişkilerde sıklıkla yaşanan sıkılma durumu ortaya çıkar. Yeni heyecan arayışları genellikle ilişkilerin sonlanmasına neden olur. Elmaelma.com olarak uzun soluklu giden ilişkilerde sıkılmamanın yollarını bir araya getirdik! İlişkinizi ilk günlerdeki gibi heyecanlı ve canlı tutmanın yollarına göz atmaya ne dersiniz? Hadi gelin buna hep beraber bir göz atalım!

Birbirinize Zaman Ayırın!

İlişkinin ilerleyen zamanlarında yaşanan kırılmaların büyük nedeni çiftlerin eskisi gibi bir birlerine vakit ayırmamalarından kaynaklanmaktadır. Bu noktada birbirinize eskisi gibi özel randevular ayarlayın bu özel bir akşam yemeği olabileceği gibi yıldırların altında baş başa romantik bir akşam geçirmek olabilir!

Sorunları Halı Altına Süpürmek Yerine Yüzleşin!

İlişkide zamanla çiftlerin biri içine kapanır bu da zamanla bir şeylerin birikmesi ve ilişkinin ilerleyen dönemlerinde patlamasına neden olmaktadır. İlişkinizde sırların ve kafanıza yatmayan konuları içinize atmak yerine hayatınızdaki o kişiyle konuşun ve sorunlarınızla yüzleşerek çözüm arayın! Böylelikle içinizde zaman geçtikçe kurmak ve biriktirmek yerine sorunların üstesinden gelerek bir yenisine zemin hazırlamaktan kurtulabilirsiniz. 

Daima Özel Alanınız Olsun!

Her etkinliği her alışverişi hatta her zevkinizin aynı olması için çaba göstermeyin. Çünkü bir ilişki tencerenin kapağını bulmasıyla güçlenir. Daima ilişkine çizginizin olmasına önem verin. Yalnız kalmak ve olayları tartıp düşünebileceğiniz bir alanınız olsun. Arkadaşlarınızla bireysel olarak vakit geçirmek için kuralarınız olsun. Bu ister koca ister arkadaş olsun 7/24 biriyle sürekli olarak aynı zaman dilimini paylaşmak ister istemez sıkılmanıza neden olacaktır. Bırakın zaman zaman aynı şehirde birbirinizi özlemek için birbirinize zaman tanıyın! İnanın bu kural ilişkiyi tadından yenmez bir kıvama sokacaktır.

Yorumlar