Kibariye eşi Ali Küçükbalçık boşandı mı? Eşi için evini sattı sorularına çıldırdı!

Ünlü şarkıcı Kibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık ile boşanıp boşanmadığı merak konusu olurken eşinin borçları yüzünden evinin sattığı iddialarına yanıt verdi!

Kibariye eşi Ali Küçükbalçık boşandı mı? Eşi için evini sattı sorularına çıldırdı!

Ünlü şarkıcı Kibariye eşinin kendisini aldattığı iddialarının ardından kendisinden yaşça küçük eşi Ali Küçükbalçık'ın borçları yüzünden lüks evini sattığı iddia edilmişti. Eşinin borçları yüzünden maddi sıkıntılar yaşadığı yönünde haberler ortaya çıkmıştı. Ancak geçtiğimiz akşam Halil Sezai ile konser veren Kibariye eşi Ali Küçükbalçık hakkında ortaya atılan iddialara sert çıktı!

Şarkıcı Kibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık'ın borçları yüzünden oturduğu lüks evini sattığı yönünde bir takım dedikodular ortaya atılmıştı. Geçtiğimiz akşam Harbiye'de konser veren Kibariye konser öncesi basın mensupları ile kısa bir sohbet etti. Basın mensuplarının Kibari'yenin eşinin borçları yüzünde evini sattığı dedikoduları anımsatılınca ünlü şarkıcı ''Yok öyle bir şey. Benim ağzımdan çıkmayan hiçbir şeye inanmayın" şeklinde yanıt verdi.

Halil Sezai İle Tiyatroda Rol Alacak!

Halil Sezai ile ilk kez sahne alan Kibariye, Sezai ile beraber ortak bir tiyatro projesinde buluşacakalarını da açıkladı. Tiyatroya merakı olduğunu söyleyen Kibariye kafasında güzel projelerin yer aldığını açıkladı.

 

Yorumlar