ABD'li oyuncu Pamela Anderson Susamam şarkısına destek vererek Türkiye'yi örnek gösterdi!

Dünyaca ünlü yıldız ABD'li oyuncu Pamela Anderson sosyal medya hesabından Şanışer'in 'Susamam' adlı parçasını paylaşarak Türkiye'ye destek verdi!

ABD'li oyuncu Pamela Anderson Susamam şarkısına destek vererek Türkiye'yi örnek gösterdi!

Geçtiğimiz bir kaç günde ünlü rapçi Şanışer'in 18 rapçi ile yaptığı 'Susamam' adlı sosyal sorumluluk projesi olarak gösterilen rap şarkısı uluslararası ses getirdi! ABD'li dünyaca ünlü yıldız Pamela Anderson, rap dünyasında Şanışer olarak bilinen gerçek adı Sarp Palaur olan rapçinin 18 rapçi ile bir araya gelerek 'Susamam' adlı rap şarkısı ile büyük ses getirdi. Ünlü yıldız Pamela Anderson'da 'Susamam' adlı parçayı sosyal medya hesabından paylaşarak 'ilham alın ve daha cesur olun' notunu ekleyerek yaptığı paylaşım dikkat çekti!

Twitter hesabı üzerinden dünyaca ünlü yıldız Pamela Anderson Şanışer'in 'Susamam' adlı rap şarkısını paylaşarak destek oldu. Türk rapçilerin yaptığı şarkıyı paylaşarak altına, ''Sanatçılar dünyayı değiştirebilir, sanatçılar özgürlük savaşçılarıdır. Amerikalı sanatçıları ilham almaya ve korkusuzca konuşmaya çağırıyorum. Size şu an ihtiyacımız var. Tarih TÜM siyasi tarafların yozlaşmaya ve iktidarı istismar etmeye açık olduğunu gösteriyor" notunu paylaştı.

9 saatte çıkan 'susamam' adlı şarkı 1 milyon izlenme alırken sadece Türkiye değil uluslararası dikkat çekti! İşte ünlü yıldız Pamela Anderson'un yaptığı o paylaşım.

pamela anderson şanışerın susamam şarkısını paylaşarak türkiyeyi örnek gösterdi

 

Yorumlar