Aşkım Kapışmak Kimdir

Aşkım Kapışmak kimdir aslen nereli ne iş yapıyor? Aşkım Kapışmak kimdir sayfamızda Aşkım Kapışmak'ın sevgilisi kim gibi özel hayatına dair bilgilerle Aşkım Kapışmak'ın kitapları da var.

Aşkım Kapışmak
-A A+

Aşkım Kapışmak kimdir, aslen nereli, ne iş yapıyor? Ünlüler dünyasında yaşanan ilişkiler üzerine yaptığı keskin açıklamalarla dikkatleri üzerine çeken Aşkım Kapışmak kitaplarıyla dikkatlerini üzerine çeken bir isim. Aşkım Kapışmak asıl adı ne diye aranan ünlü yazarın ismi orjinal onu söyleyerek başlayalım. Aşkım Kapışmak ismi ünlü yazarın orjinal adı. Aşk Doktoru olarak da anılan Aşkım Kapışmak'ın sevgilisi var mı çok merak ediliyor. Aşk Doktoru Aşkım Kapışmak kendi aşk hayatı hakkında samimi itiraflarda bulunuyor: Aşk hayatım berbat! İşte Aşkım Kapışmak kimdir, aslen nereli sorularının yanıtları...

Aşkım Kapışmak, 1979 yılında İstanbul'da doğdu. On iki yaşındayken Arif Sağ Müzik Evi'nde konservatuvar eğitimi aldı. Lise yıllarında birçok sahne deneyimi oldu. Liseden sonra Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu'na girdi. Bölümünde mutlu olmadığını gören bir öğretmeni, onu profesyonel olarak insan ilişkileri ile ilgili çalışmalar yapmaya yönlendirdi. Marmara Üniversitesindeki eğitiminden sonra Amerikan Üniversitesi Newport'ta Davranış Bilimleri- Psikoloji lisansını tamamladı. Davranış Bilimleri okurken, zihinsel engelli ve kimsesiz çocuklarla gönüllü çalışmaya başladı. Maltepe Cezaevinde çocuk ve gençlere motivasyon günleri düzenledi. Ayrıca İstanbul'da birçok kişisel gelişim ve iletişim eğitimleri aldı. Mezun olduğu Marmara Üniversitesinde öğrencilere Etkili İletişim Becerileri dersleri verdi, bu sırada birçok üniversiteden de konuşmacı olarak davet aldı. Bu seminerlere devam ederken Final Dergisi Dersanelerinde sınava girecek öğrencilere dört yıl danışmanlık yaptı. İki yıl boyunca Beden Dili Uzmanlığı ve İletişim Becerileri eğitimi de alan Kapışmak, Türkiye genelinde seminerler vermeye başladı. starbucks, Wella, Head and Shoulders, Borusan, Quinn Group,Corio Group,Profilo Mehmet Tatlı gibi önemli firmalara iletişim seminerleri düzenledi. Turkmax'ta 2011-2012 sezonunda Buyrun Paylaşalım adlı programı haftaiçi her gün canlı olarak hazırladı ve sundu. 2012 Yaz sezonunda Star TV'de Ayşe ile Alişan programında her cuma İletişim ve İlişkiler bölümü hazırladı. Sahnede daha etkili olmak isteyen Aşkım Kapışmak, Müjdat Gezen Sanat Merkezinde iletişim, beden dili, diksiyon, oyunculuk ve sahne sanatları dersleri alarak üniversitede edindiği bilgileri tek kişilik gösteri şeklinde sahneye koymaya başladı. Kadınlar Sağdan, Erkekler Soldan adlı kitabını 2011de çıkardıktan sonra kitapta yazanları stand up şeklinde sahnelemeye başladı. Son olarak Beni Benimle Aldatır mısın ve 'Küçük Mutluluklar ' adlı kitabını okuyucuya sunan Aşkım Kapışmak, şu an üniversiteler, belediyeler, özel şirketlerde gösteri ve seminerler düzenliyor. Bununla birlikte bireysel ve kurumsal danışmanlık eğitimleri de veriyor.