28 Ocak-3 Şubat Boğa haftalık burç yorumları

28 Ocak-3 Şubat Boğa haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. Boğa burcu haftalık yorumlarına göre 28 Ocak-3 Şubat haftasında özel hayata dikkat!

28 Ocak-3 Şubat Boğa haftalık burç yorumları

28 Ocak-3 Şubat Boğa haftalık burç yorumları Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. 28 Ocak haftasında Boğa burcunu neler bekliyor? Boğa burcu aşk, para, kariyer, sağlık alanında bu hafta hangi günler önemli? Boğa 28 Ocak-3 Şubat haftalık burç yorumlarını merak edenler özellikle bu hafta cuma gününe dikkat zira enerjinizi korumakta zorlanabilirsiniz. İşte Hande Kazanova'nın 28 Ocak-3 Şubat haftalık Boğa burcu yorumlarının detayları...

"Bu hafta ikili ilişkiler ve özel hayatınız önem kazanıyor. Sevdiğiniz insanla iletişiminizi daha fazla arttıracağınız, onun konu ve olaylarına daha fazla özen göstereceğiniz haftalardan bir tanesi. Hafta ortası itibariyle ortak parasal konularda önemli gelişmeler karşınıza gelebilir. Bu alanlarda güzel, olumlu gezegenleriniz var. Durum ve olayları toplarlamak, parasal konularda kazançlarınızı artırmak, karşınıza gelecek olan parayı iyi değerlendirmek durumundasınız. Çarşamba günü kariyer ve iş alanlarınızda göz önünde olacağınız ortamlarda, güzel sonuçlar alacağınız günlerden bir tanesi olacak. Aynı zamanda önemli birtakım konuşma ve görüşmeler, toplantılar ya da anlaşmalar yapmaya da meyilli olacaksınız. Cumartesi günü dış ortamlarda, seyahatlerde enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Enerji çatışmalarına açık bir dönem olacak. Kendi fikir ya da girişimlerinizi ortaya koyarken diğer insanların buna tepki gösterdiğini düşünebilirsiniz. Bu da sürtüşme ve problemleri, ego sıkıntılarını karşınıza getirebilir. Pazar günü itibariyle nihayet hayatınızda güzel açılımlar devreye girecek. Hafta sonu bir taraftan sevdiğiniz insanla olan bağlantılarınız kuvvetlenirken diğer taraftan da parasal konularda güzel adımlar devreye girebilir ve bir sonraki haftanın başında bu etkilerle haftayı başlatabilirsiniz."

Yorumlar