Ogeday Girişken kimdir Survivor şampiyonu Bir Litre Gözyaşında oynayacak!

Survivor yarışmasında şampiyon olan Ogeday Girişken 'Bir Litre Gözyaşı' dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu!

Ogeday Girişken kimdir Survivor şampiyonu Bir Litre Gözyaşında oynayacak!

Survivor yarışamasında şampiyon olan Ogeday Girişken başrollerini Miray Daner, Tolga Tekin ve Mert Yazıcıoğlu'nun paylaştığı 'Bir Litre Gözyaşı' dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Med Yapım-MF yapım imzalı diziye dahil olan Survivor şampiyonu pazar akşamı izleyiciyle buluşuyor.

Ekranların sevilen dizisi 'Bir Litre Gözyaşı' adlı diziye Türkü Turan ve Survivor şampiyonu Ogeday Girişken dahil oldu. Güçlü kadrosuyla reyting rekorları kıran dizi yeni bölümüyle pazar akşamı ekranlara gelecek.

DİZİDE HANGİ KARAKTERİ OYNAYACAK?

Başrollerini Miray Daner, Tolga Tekin ve Mert Yazıcıoğlu'nun paylaştığı Bir Litre Gözyaşı'nda hikâye, beş yıl sonrası ile başlıyor. Okulu bitirip yeni bir yolculuğa çıkan Cihan'ın, neler yaşadığı ve nasıl bir maceraya başlayacağı büyük bir merak konusu. Yeni bölümlerinde Bir Litre Gözyaşı'nın kadrosuna Türkü Turan ve Ogeday Girişken, dahil oldu. Türkü Turan, zengin bir ailenin şımarık kızı olan Kıvılcım karakterine hayat erecek. Büyük bir moda ve tasarım şirketinin sahibi olan Kıvılcım, genç yaşına rağmen hırsıyla mesleğinde başarıya ulaşmıştır.,

DİZİSİNİN KONUSU NE?

Hüznü ve mücadeleyi içinde barındıran yeni dizi Bir litre gözyaşı konusu: Cihan, büyük bir heyecanla üniversiteye hazırlanmaktadır. Hayal ettiği gibi üniversiteyi kazandığında başka bir heyecanın da içinde bulur kendini: "Aşk". Yaşamaya yeni başladığını hisseden Cihan, aslında tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanmıştır ve bunu ilk öğrenen annesi Figen olur. Figen, kızının ömrü yettiğince onun hayatını benzersiz ve kızının hak ettiği gibi geçirebilmesi için çetin bir mücadeleye girişir.

Yorumlar