Ece Dağıstan kimdir dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say ile Milano'da evlendi!

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, 3 yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Ece Dağıstan ile Milano'da evlendi!

Ece Dağıstan kimdir dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say ile Milano'da evlendi!

Ünlü piyanist Fazıl Say 3 yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Ece Dağıstan ile İtalya'nın başkenti olan Milano'da evlendi! 3 yıldır aşk yaşayan ünlü çiftin birbirlerine evet dedikleri o kareleri bir araya getirdik. Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say geçtiğimiz haftalarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Ankara'da verdiği bir konserde ağırlamasıyla gündeme gelmişti.

MİLANO'DA EVLENDİ!

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, geçtiğimiz gün yaklaşık olarak 3 yıldır aşk yaşadığı İZmir'li sevgilisi Ece Dağıstan ile İtalya'nın başkenti olan Milano şehrinde dünyaevine girdiler. Geçtiğimiz haftalarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Ankara'da verdiği bir konserde ağırlayan ünlü piyanist evlendi!

Türkiye Cumhuriyeti Milano Başkonsolusu Özgür Uludüz'ün kıydığı nikahın şahitliğini yakın dostları Kadir Dursun ve Haldun Demirhisar yaparken, Ece Dağıstan'ın nikah şahitliğini ise yakın arkadaşları Esra Erlevent ve Hande Yılmaz yaptı. Türkiye'nin Milano Başkonsolosluğu'nda kıyılan nikaha çiftin yakın dostları katıldı. Çift, düğünlerini bu yaz Türkiye'de yapmayı planlıyor.

Fazıl Say İtalya turnesi kapsamında 27 Ocak'ta dünyanın en önemli konser salonlarından biri olan Milano Teatro alla Scala'da konser verecek. Say'ın İtalya turnesi Bologna, Floransa ve Torino konserleriyle devam edecek.

ÜNLÜ PİYANİST FAZIL SAY İLE DÜNYAEVİNE GİREN ECE DAĞISTAN KİMDİR?

Fazıl Say ile 24 Ocak tarihinde Milano'da dünya evine girecek olan Ece Dağıstan, 1976 yılında İzmir'de dünyaya gelmiştir. 9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservaturavarında eğitim gören Ece Dağıstan, buradaki eğitimini tamamladıktan sonra Viyana Müzik Akademisi’nde "Konser Piyanistliği" ve de “Müzik Pedagojisi” bölümlerinde, Prof. Noel Flores ve Prof. İnci Hausler Altınok ile devam etti. Ece Dağıstan, Teoman ile birlikte çalışmıştır.

ece dağıstan kimdir fazıl say ile evlendi

Yorumlar