Akrep burcu 25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları

Akrep burcu 25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. Bu hafta Akrep burcunu aşk, para, kariyer alanında neler bekliyor. Hande Kazanova yanıtladı

Akrep burcu 25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları

25 Şubat-3 Mart Akrep burcu haftalık yorumları elmaelma.com'da. Akrep burcunu bu hafta neler bekliyor, Akrep burcu haftalık yorumları aşk kariyer para konularında neler getirecek? Hande Kazanova Akrep burcu haftalık yorumları 25 Şubat-3 Mart haftası için önemli günleri ve astrolojik etkisi olay olayların detaylarını anlattı. 25 Şubat haftası Akrep haftalık yorumlarında 1 Mart'ta gerçekleşecek olan Venüs hareketi önemli etkiler yaratacak. İşte Akrep haftalık yorumlarının detayları: "Bu hafta kendi istek ve beklentilerinizi ön planda tutmayı düşünebilirsiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Ay sizin burcunuzda hareket edecek yani gün içinde alacağınız haberler duygusal iniş ve çıkışları karşınıza getirebilir. Yine de bu pazartesi başınıza buyruk davranabilir, kendi isteklerinizi ön planda tutabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri daha çok maddi konulara ve hayatın zevkli yönlerine odaklanmak isteyeceksiniz ve bu konularda açılımlar ya da bu alandaki işler daha fazla karşınıza gelebilir. Bu haftanın en etkili günlerinden bir tanesi perşembe günü olacak. Özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde yapılması gereken konular sizi harekete geçirecek. Kafanızda planladığınız ve harekete geçmek istediğiniz her türlü konuyu perşembe günü gönül rahatlığıyla halledebilirsiniz. Sevdiğiniz insana verdiğiniz bir sözle alakalı ya da çocuğunuz için yapılması gereken bir iş olabilir.

Ne olursa olsun perşembe günü hayatınızı rahatlıkla organize edeceğiniz ve destek alacağınız günlerden bir tanesi olacak. Cuma günü Venüs, Kova Burcu’na geçecek. Ev ve aile alanlarınızda önemli bir döngüyü başlatacak. Mart ayına ev ve ailenize daha fazla ilgi göstererek giriş yapacaksınız. Evinizde önemli değişimler, dekorasyon, tadilat ve tamirat gibi işleriniz varsa bu alan önem kazanacak. Diğer taraftan taşınmayla ilgili işlerde de doğru ve sağlam ilerleme gibi etkileri de olacak. Cuma günü yakın çevre bağlantılarınıza dikkat etmelisiniz. Sabırsızlığınız ve çabuk tepki vermeniz çevrenizdeki insanları üzebilir. Tepkisel davranışlarınızla sevdiklerinizi çok fazla hırpalamamaya özen göstermelisiniz. Hafta sonu ise ailevi konular gündeminizde daha fazla yer edecek. "

Yorumlar