Aslan burcu 25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları

Aslan burcu 25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. Bu hafta Aslan burcunu aşk, para, kariyer alanında neler bekliyor. Hande Kazanova anlattı.

Aslan burcu 25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları

25 Şubat-3 Mart Aslan burcu haftalık yorumları elmaelma.com'da. Aslan burcunu bu hafta neler bekliyor, Aslan burcu haftalık yorumları aşk kariyer para konularında neler getirecek? Hande Kazanova Aslan burcu haftalık yorumları 25 Şubat-3 Mart haftası için önemli günleri ve astrolojik etkisi olay olayların detaylarını anlattı. 25 Şubat haftası Aslan haftalık yorumlarında 1 Mart'ta gerçekleşecek olan Venüs hareketi önemli etkiler yaratacak. İşte Aslan haftalık yorumlarının detayları: "Ailevi konular ve bu alanda yapılması gerekenlerle haftanız başlıyor sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. İşinizi evinizden idare etme ya da işinizdeki o hareketliliği evinizde biraz rahatlayarak üzerinizden atmak gibi etkileriniz bu pazartesi önem kazanacak. Salı ve çarşamba günleri hayata daha fazla keyif ve mutlulukla baktığınız günler olacak. Özelikle çocuğunuz varsa onun işi ya da okulu ile ilgili konular hızlanabilir. Hobiler ve sportif faaliyetlere hayatınızda daha fazla yer verebilirsiniz. Sinema ve tiyatro gibi etkinliklere zaman ayırabilirsiniz. Bu haftanın en etkin günlerinden bir tanesi perşembe günü olacak. Kariyeriniz adına, adım atıp atmamayı düşündüğünüz noktalarda hayat sizi destekleyecek. Perşembe günü hızlı hareket etmenizi sağlayacak. Parasal olarak da bir takım girişimlerinizin sonucunu bu perşembe rahatlıkla sağlayacaksınız.

Cuma günü 1 Mart’a merhaba derken Venüs, Kova Burcu’na geçecek, ikili ilişkiler ve özel hayat alanınızda doğru ilişkilerle yolunuzda ilerleyeceksiniz sevgili Aslan’lar. Sevdiğiniz insanla hayatı paylaşmak, ilişkinizde bireyselliğinizi ortaya koymak, arkadaşlığınızı daha da geliştirmek söz konusu olabilir. Bu dönemde taşınmayla ilgili konularda destekleneceksiniz. Aynı zamanda ikili ilişkiler, yeni bir ilişkiye başlama, ortaklaşa atılacak adımlarda da hayatın sizi çeşitli ilişkilerle ve güzelliklerle desteklediğini göreceksiniz. Cuma günü biraz dikkatli olmakta fayda olacak. Dış ortamlarda değişik yerlerde sıkılganlıklara açık olabilir, ilişkilerinizdeki sorunları hayatınıza taşıyabilirsiniz. Hafta sonu ise her türlü konu ve olayı toparlamak daha kolay görünüyor."

Yorumlar