Çağatay Ulusoy'un son halini gören tanıyamıyor saç sakal birbirine girdi!

Çağatay Ulusoy 'Hakan: Muhafız'' dizisi ile adını dünyaya duyuran Çağatay Ulusoy yeni imajı ile hayranlarından tepki topladı. Saçı sakalı birbirine girdi!

Çağatay Ulusoy'un son halini gören tanıyamıyor saç sakal birbirine girdi!

Muhafız dizisi'nin yakışıklı oyuncusu Çağatay Ulusoy, yeni imajıyla hayranlarından tepki topladı. Netflix dizisi ile dünyanın bir çok yerindende hayran kitlesine ulaşan Çağatay Ulusoy'un yeni imajı olay oldu. Saçı ve sakalı birbirine giren ünlü oyuncu hayranlarından bu sefer tepki topladı. 

Son olarak eski partneri Hazal Kaya ve Ali Atay'ın düğününe sevgilisi Duygu Sarışın ile katılan Çağatay Ulusoy arkadaşları ile çektirdiği fotoğraf ile ortaya çıkan Ulusoy'un kilo almasıyla dikkat çekmişti. Anak geçenlerde yemek yemek için gittiği bir restoranda yeni imajı ile garsonla fotoğraflarının ortaya çıkmasıyla hayranlarının kriz geçirmesine neden oldu. Başarılı oyuncu yoğun iş temposundan kendisine zaman ayırdığı şu günlerde kilo alıp saçını ve sakalını bıraktığı yeni imajı hayranları tarafından beğenilmedi.

çağatay ulusoy son hali

SAÇ SAKAL BİRBİRİNE GİRDİ!

Yemek yemek için gittiği bir restoranda garson ile beraber çektirdiği fotoğrafta bir hayli kilo aldığı dikkatlerden kaçmadı. Başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy, saçını ve sakalını uzatmasıyla son hali hayranlarının tepki vermesine neden oldu. Best Model seçildikten sonra ününe ün katan yakışıklı oyuncu, "Muhafızda gayet fitti, bu ne hal?", "O eski halinden eser yok şimdi" tarzında yapılan yorumlara maruz kaldı.

Yorumlar