Başak burcu 25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları

Başak burcu 25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. Bu hafta Başak burcunu aşk, para, kariyer alanında neler bekliyor. Hande Kazanova yanıtladı

Başak burcu 25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları

25 Şubat-3 Mart Başak burcu haftalık yorumları elmaelma.com'da. Başak burcunu bu hafta neler bekliyor, Başak burcu haftalık yorumları aşk kariyer para konularında neler getirecek? Hande Kazanova Başak burcu haftalık yorumları 25 Şubat-3 Mart haftası için önemli günleri ve astrolojik etkisi olay olayların detaylarını anlattı. 25 Şubat haftası Başak haftalık yorumlarında 1 Mart'ta gerçekleşecek olan Venüs hareketi önemli etkiler yaratacak. İşte Başak haftalık yorumlarının detayları: "İletişimsel işleriniz, yakın çevre ile olan bağlantılarınız ve telefon trafiğinizle hızlı bir hafta olacak sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Bu hafta başında yakın çevrenizle yapacağınız plan ve programları hayata geçirebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri daha fazla aile hayatınıza yöneceksiniz. Aile büyüklerinizle yapacağınız bir takım konuşmalar ya da aileniz ve yuvanız için yapmanız gereken işleriniz salı ve çarşamba gündeminizde yoğun olabilir. Perşembe günü ikili ilişkiler ve özel hayatınızda güzel açılımlar söz konusu olacak. Sevdiğiniz insanla bir takım kararları, evliliğiniz ya da ortakla atacağınız birtakım planlarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kafanızda hayal ettiğiniz bir seyahat ilgili bir konuda partnerinizden destek almak ve onunla beraber hareket etmek perşembe gününüzü daha görünür ve anlamlı kılacak.

Cuma günü Mart ayına giriş yaparken Venüs, Kova Burcu’na geçecek ve yapacağınız her türlü işi, hizmeti seveceğiniz bir döngüye merhaba diyorsunuz sevgili Başak’lar. Çalışmaktan mutluluk duyacaksınız. Beraber çalıştığınız insanlarla ilişkilerinizi kuvvetlendireceksiniz. Yanınızda çalışan insanlar varsa bu dönemde eleman alımına ya da onlarla ilgili önemli kararlar almaya meyilli olacaksınız. Bu dönemde sağlığınızla ilgili gözle görülür gelişmeler karşınıza gelebilir. Tatlı ve zengin yiyecekler yemekten kaynaklı olarak kilo almaya da meyilli olabilirsiniz. Sporunuzu ihmal etmeyip, yürüyüşlerinizi yapar ya da beslenme şeklinize biraz sınırlama getirebilirsiniz. Hafta sonuna geldiğimizde parasal konular ve bağlantılar sizi biraz zorlayabilir. Para iniş ve çıkışlarınız üzerinizde stresler yaşamanıza neden olabilir. Bu durum cuma günü ilişkilerinize yansıyabilir. Hafta sonu gündelik hayatınızda daha hızlı gelişmeler altında olacak ve işlerinizi çabucak toparlamanın yolunu bulacaksınız."

Yorumlar