Oğlak burcu 25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları

Oğlak burcu 25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. Bu hafta Oğlak burcunu aşk, para, kariyer alanında neler bekliyor. Hande Kazanova yanıtladı

Oğlak burcu 25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları

25 Şubat-3 Mart Oğlak burcu haftalık yorumları elmaelma.com'da. Oğlak burcunu bu hafta neler bekliyor, Oğlak burcu haftalık yorumları aşk kariyer para konularında neler getirecek? Hande Kazanova Oğlak burcu haftalık yorumları 25 Şubat-3 Mart haftası için önemli günleri ve astrolojik etkisi olay olayların detaylarını anlattı. 25 Şubat haftası Oğlak haftalık yorumlarında 1 Mart'ta gerçekleşecek olan Venüs hareketi önemli etkiler yaratacak. İşte Oğlak haftalık yorumlarının detayları: "Bu hafta sosyal çevre bağlantılarınız kuvvetli sevgili Oğlak’lar. İletişim ağınız hızlı ve arkadaşlarınızla beraber girişeceğiniz işler sizin için önemli olacak. Diğer taraftan hızlı başlayan haftanız salı ve çarşamba günü birazcık daha geri planda durmanıza neden olacak. Salı ve çarşamba günü çok büyük girişimleriniz varsa eğer yapmamaya özen göstermelisiniz. Kendi halinizde olmak, plan yapmak ve gözden geçirmek anlamında şanslı bir döngü olacak. Perşembe günü önemli çünkü bu gün iletişimsel işlerinizde gelişmeler karşınıza gelebilir. Harekete geçmek istediğiniz noktalarda hayatın sizi desteklediğini görebilirsiniz. Karşınıza güzel teklifler gelebilir ya da uzun zamandır kafanızda harekete geçmek anlamında bir takım adımlarınız varsa perşembe günü bu anlamda sizi destekliyor olacak.

Cuma günü Venüs, Kova Burcu’na geçecek ve sizin maddi konular alanınıza girecek. Yaklaşık üç hafta boyunca parasal konularda güzel sonuçlar almaya yatkın olacaksınız. Önemli girişimleri başlattınız ve ocak ayında Tutulmalar vardı. Şubat ayında büyük uğraşlar verdiniz. Bu mücadele ve uğraşıların sonuçlarını alacağınız bir dönem içerisindesiniz sevgili Oğlak’lar. Bu yüzden parasal konularda güzel gelişmeler yüzünüzü güldürecek. Cuma günü maddi konularda özellikle ev ve aile alanlarındaki ilişkilerde sıkılganlıklarınız yüksek olabilir. Sevdiğiniz insanları üzmemelisiniz. Hafta sonuna da bu etkilerle gireceksiniz. Bu hafta sonu daha fazla parasal konularla bağlantılı olacaksınız. Çok fazla para hesabı yaparak kendinizi boğmamalısınız. Kafanızı biraz rahatlatmaya özen gösterin."

Yorumlar