Yay burcu 25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları

Yay burcu 25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. Bu hafta Yay burcunu aşk, para, kariyer alanında neler bekliyor. Hande Kazanova yanıtladı.

Yay burcu 25 Şubat-3 Mart haftalık burç yorumları

25 Şubat-3 Mart Yay burcu haftalık yorumları elmaelma.com'da. Yay burcunu bu hafta neler bekliyor, Yay burcu haftalık yorumları aşk kariyer para konularında neler getirecek? Hande Kazanova Yay burcu haftalık yorumları 25 Şubat-3 Mart haftası için önemli günleri ve astrolojik etkisi olay olayların detaylarını anlattı. 25 Şubat haftası Yay haftalık yorumlarında 1 Mart'ta gerçekleşecek olan Venüs hareketi önemli etkiler yaratacak. İşte Yay haftalık yorumlarının detayları: "Haftaya biraz isteksiz başlayacaksınız sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Önemli işlere kanalize olmak kolay olmayabilir. Geri planda yürüttüğünüz, kendinizi izole ettiğiniz noktalarda daha rahat edeceksiniz. Toplum içerisinde kalabalık ortamlar bu pazartesi size göre olmayacak. Salı ve çarşamba günleri ise tam tersi bir etki devrede olacak. Ay sizin burcunuza geçecek ve sizi hareketlendirecek. Güzel enerjiler, diğer insanlardan alacağınız ilginç haberler gün içerisinde duygu iniş çıkışlarınızı yüksek kılacak ancak diğer taraftan kendinizi şanslı, mutlu ve iyimser hissedeceksiniz. Önemli girişimleriniz varsa bunları salı ve çarşamba günleri yapmanızda fayda var. Perşembe günü ev ve aile alanlarınızda yapılması gereken, kafanızda uzun zamandır planladığınız ama bir türlü harekete geçemediğiniz noktalarda hayat sizi harekete geçirecek. Aileniz ve yuvanız için bir şeyler yapmaktan mutluluk duyacaksınız. Babanın ve babanın kardeşleriyle olan ilişkilerde bu hafta önemli adımlar atılabilir. Cuma günü Venüs, Kova Burcu’na geçecek.

Venüs, iletişim ayağınızı hızlandıracak. Yakın çevrenizde iletişim halinde olduğunuz insanlarla olan bağlantılarınızın kuvvetleneceği bir dönem olacak. Eğitim almaktan, öğrenmekten, yazmaktan ve iletişim halinde olmaktan büyük mutluluk duyabilirsiniz. Bu dönem içerisinde yakın çevrenizde size yakın olan, sevdiğiniz insanlar açık görüşlü olmanızdan etkilenebilirler. Yeni işler, yeni anlaşmalar yine bu dönemde karşınıza gelebilir sevgili Yay’lar. Hayat bu kadar hızlı akarken, özel hayatınız ve çocuklarınızla olan bağlantılarınıza dikkat etmeniz gerekecek. Sıkılganlıklarınızla karşı tarafı çok fazla hırpalamamalısınız. Cumartesi günü parasal konular daha fazla ön planda olurken, pazar günü ise iletişim ağınızı yüksek tutacak ve sevdiklerinizle beraber kısa vadeli programlar yapıp pazar gününüzü etkin bir şekilde geçirmek isteyeceksiniz."

Yorumlar