Başak 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumları aşk, kariyer, para ve diğerleri...

Başak 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumları aşk, kariyer, para ve diğerlerinin detaylarını Astrolog Hande Kazanova elmaelma.com için anlattı.

Başak 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumları aşk, kariyer, para ve diğerleri...

Başak burcu 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumlarına göre, Başaklar bu haftaya Ay, Balık Burcu’nda iken başlıyor. Ay'ın Balık burcundaki hareketi bizleri biraz kararsız ve tembel yapabilir. Ancak diğer taraftan sanatsal ve hayalci taraflarımız da ön planda olacak. Başak burcu 27 Mayıs haftası haftalık yorumlarına göre, perşembe ve cuma günlerine dikkat edelim. İşte Hande Kazanova'nın 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumlarına göre Başak burcunu bu hafta bekleyenler...

"İkili ilişkiler ve özel hayatınızla alakalı güzel bir hafta başlıyor sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Karşı taraftan alacağınız bilgiler bu hafta başı sizin için önemli olacak. Bu hafta kariyer ve işle ilgili konular önem kazanırken aile büyüklerinize karşı tutamayacağınız sözler altına girmemeye özen göstermelisiniz. Özellikle cuma günü bu etki karşınıza gelecek. Aşırı iyimser ve keyifli olduğunuz zamanlardan bir tanesi ama diğer taraftan ilişkilerde bazı hayal kırıklıkları ve sorunlar da görülebilir. İlişkilerinizin geleceğine dair bu hafta kalıcı, uzun soluklu ve sağlam adımlarla ilerleyebilirsiniz. Özelikle perşembe ve cuma günü ilişkiler anlamında destekleneceksiniz. Aynı zamanda para alanlarında da aynı desteği göreceksiniz."

Yorumlar