Öldürdüğü hayvanın fotoğrafını paylaşan Mehmet Akif Alakurt'tan savunma ölüm Allahın emri!

Türk kadınına hakaret ederek gündeme gelen ünlü oyuncu Mehmet Akif Alakurt öldürdüğü yılanın fotoğrafını paylaştı. Yaptığı açıklama ise pes dedirtti.

Öldürdüğü hayvanın fotoğrafını paylaşan Mehmet Akif Alakurt'tan savunma ölüm Allahın emri!

Türk kadınına hakaret ederek gündeme gelen ve eleştiri oklarının hedefi olan Mehmet Akif Alakurt, yine pes dedirten bir paylaşıma imza attı. Instagram hesabından öldürdüğü yılanın fotoğrafını paylaşan eski oyuncu Alakurt, yaptığı açıklama ile herkesi şaşırttı. 

ÖLDÜRDÜĞÜ YILANIN FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI 

Yıllar önce reyting rekorları kıran Sıla dizisinde Cansu Dere ile başrolleri paylaşan Mehmet Akif Alakurt, uzun bir süre önce oyunculuğu bıraktığını açıklamıştı. Oyunculuğu bırakmasının ardından yaptığı her paylaşımı ve hareketiyle adından söz ettirmeyi başaran eski oyuncu Alakurt, öldürdüğü yılanın fotoğrafını paylaştı. 

BU HAREKETİ SONRASI ALAKURT'A TEPKİ YAĞDI 

Arabasıyla isteyerek bir canlının ölümüne neden olan eski oyuncuya tepki yağdı. Gelen eleştiriler sonrasında bir açıklama yapan Mehmet Akif Alakurt'un bu açıklaması ise pes dedirtti. 

''ÖLÜM DE YAŞAM DA ALLAHIN EMRİ''

Mehmet Akif Alakurt, takipçilerinden gelen tepkiler üzerine paylaştığı fotoğrafı kısa bir süre sonra sildi. Alakurt, "Hayvanı niye öldürdün diyenlere cevaben. Ölüm de yaşam da Allah'ın emri mantık bu değil mi?" dedi.

öldürdüğü hayvanın fotoğrafını paylaşıp yaptığı açıklama olay oldu !.

 

Yorumlar