Hande Kazanova'dan 11-17 Şubat haftası İKİZLER BURCU haftalık burç yorumu

11-17 Şubat İkizler haftalık burç yorumlarına göre İkizler bu haftaya enerjisiz başlayacak. 11 Şubat haftası İkizler burç yorumlarına göre sözlerinize dikkat!

Hande Kazanova'dan 11-17 Şubat haftası İKİZLER BURCU haftalık burç yorumu

11-17 Şubat haftası İkizler burçları için enerjisi düşük başlayacak. Hande Kazanova'nın 11-17 Şubat haftalık İkizler burcu yorumlarına göre bu hafta İkizler burçları verdikleri sözlere ve arkadaşlarıyla ilişkilerine dikkat etmeli. 11 Şubat haftasında İkizler burçları özellikle çarşamba gününe dikkat etmeli. Perşembe gününden sonra ise sağlığınıza dikkat edin. İşte 11-17 Şubat İkizler haftalık burç yorumunun detayları...

"Haftaya biraz isteksiz enerjilerle giriş yapacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Geri planda duracağınız ya da önemli konularla uğraşmak istemeyeceğiniz haftalardan bir tanesi olacak. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler ya da kariyerinize odaklı birtakım konuşma ve görüşmeler bu hafta da gündeminizden düşmeyecek. Diğer taraftan verilmiş birtakım sözleriniz varsa parasal konularda ödeme yapmanız gereken birtakım alanlar varsa özellikle hafta başında bazı streslere açık olacaksınız. Çarşamba günü arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde ve sosyal çevre ortamlarınızda, kalabalık yerlerde, takım çalışmalarında beklenmedik gelişmeler karşınıza gelebilir. İdealleriniz ve fikirleriniz ile ilgili konularda ani çıkışlar yapabilirsiniz. Seyahatlere dayalı birtakım işleriniz varsa bu konularda arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda enerjinizi bir türlü kontrol edemeyebilirsiniz. Organizasyonlarda, aktivite ve davetlerde beklenmedik olana hazır olmanız gerekecek. Perşembe günü Mars, Boğa Burcu’na geçecek. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir döngü içerisine gireceksiniz. Bu dönem içerisinde bağışıklık sisteminiz zayıflayabilir. Enerjinizi istediğiniz gibi kontrol edemeyebilirsiniz. Boğaz bölgesi ve ses telleri, farenjit ya da bademciklere dikkat etmekte fayda var sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Hafta sonu güzel etkileşimler devrede olacak. Para harcamayı seveceksiniz. Ortak parasal konularda ekonomik davranarak, göz önünde bulunacağınız yerlerde sevdiğiniz insanla güzel bir hafta sonu sizi bekliyor olacak."

Yorumlar