Koç burcu Mart ayı yorumu 2019 Merkür retrosu etkileri

Koç burcu Mart ayı yorumları ve 5 Mart Merkür gerilemesi (retro) Koç burcu etkileri elmaelma.com'da. Koçları Mart'ta neler bekliyor Hande Kazanova anlattı.

Koç burcu Mart ayı yorumu 2019 Merkür retrosu etkileri

Koç burcu Mart ayı yorumları ile 5 Mart'ta başlayacak olan Merkür gerilemesi (retro) Koç burcu etkilerinin detayları elmaelma.com'da. Mart ayında Koç burcunu aşk, para, kariyer, sağlık alanlarınde neler bekliyor? 28 Mart'ta bitecek olan Merkür gerilemesi Koç burcunu nasıl etkileyecek? Koç burcu Mart 2019 aylık yorumlarının detaylarını Hande Kazanova sizleri için anlattı. Haberimizde hem Mart ayı Koç burcu yorumlarını okuyabilir hem de Merkür gerilemesi, Yeni Ay ve Dolunay'ın Mart 2019 Koç burcu etkilerini öğrenebilirsiniz. İşte başlıyoruz...

"Mart ayına sosyal çevre bağlantılarınızla hızlı bir şekilde giriş yapacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koç’lar. Özel hayatınızın dışında bu ay daha çok değişik çevrelerde insanlarla beraber olmak isteyecek, yeni ortamlarda tanışacağınız insanlardan fayda göreceksiniz. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceğiniz, demokratik ve daha anlayışlı yönlerinizi ön plana çıkartacağınız aylardan bir tanesi olacak. Mart başında Merkür gerileyecek.5 Mart itibariyle Merkür’ün gerilemesi ile geçmiş konu ve olaylarla bir kez daha yüzleşebilirsiniz. 28 Mart’a kadar çok büyük girişimlerden, anlaşmalardan ya da birtakım verilecek sözlerden uzak durmaya özen göstermelisiniz. Diğer taraftan hem yakın çevre ilişkileriniz, iletişim ayağınız ve günlük hayatın iş akışında birtakım sıkıntı ve problemler, iletişim sorunları karşınıza gelebilir. Bu Merkür gerilemesi programatik bir derecede başlayacak. 10 Mart’a kadar durum ve olayları toparlamak ya da bu olaylar karşısında psikolojik olarak kendinizi iyi hissetmemek gibi etkilere karşı da dikkatli olmakta fayda var. 6 Mart’ta bir Yeniay oluşacak. Bu Yeniay sizi desteklemeyecek sevgili Koç’lar. Durum ve olayları, planları ve yapacaklarınızı bir kez daha gözden geçirmeye özen gösterin. 20 Mart’tan sonra Güneş, sizin burcunuza geçecek. Kendinizi daha şanslı, iyimser, mutlu ve hayatta karşı güçlü hissedeceksiniz. Harekete geçme isteğiniz 20 Mart’tan sonra hızlanabilir. 21 Mart’ta oluşacak Dolunay ile beraber özel hayatınız, ikili ilişkileriniz ve ortaklaşa atacağınız adımlarda önemli duygusal sonuçlarla karşılaşacaksınız. "

Yorumlar