Kova 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumları aşk, kariyer, para ve diğerleri...

Kova 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumları aşk, kariyer, para ve diğerlerinin detaylarını Astrolog Hande Kazanova elmaelma.com için anlattı.

Kova 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumları aşk, kariyer, para ve diğerleri...

Kova burcu 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumlarına göre, Kovalar bu haftaya Ay, Balık Burcu’nda iken başlıyor. Ay'ın Balık burcundaki hareketi bizleri biraz kararsız ve tembel yapabilir. Ancak diğer taraftan sanatsal ve hayalci taraflarımız da ön planda olacak. Kova burcu 27 Mayıs haftası haftalık yorumlarına göre, perşembe ve cuma günlerine dikkat edelim. İşte Hande Kazanova'nın 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumlarına göre Kova burcunu bu hafta bekleyenler...

"Maddi konuların önemli etkileriyle haftanız başlayacak sevgili Kova ve yükselen Kova’lar. Para kazanımlarına daha fazla kanalize olacaksınız. Bu anlamda pazartesi ve salı günü kafa karışıklıkları sizi zorlayabilir. Bu hafta keyfinize göre hareket etmek isteyeceksiniz. Keyifli birtakım etkileşimler içine girebilirsiniz ama konuştuğunuz insanlara karşı abartılı davranmamaya özen göstermelisiniz. Tutamayacağınız sözler altına girmemelisiniz. Parasal konularda dikkatli olmanız gereken bir dönem olacak. Kendinizi çok çabuk yanıltabilirsiniz. Diğer insanlardan alacağınız bildirimler ve kendinizle yapacağınız muhakemelerde hayalperest davranmamalısınız. Perşembe günü riskli işlerden kaçınmalısınız. Ev ve aile ilişkileri anlamında perşembe ve cuma günleri çok güzel geçebilir. Sevdiğiniz insanlarla bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. Evinizle ilgili girişimleriniz varsa bu dönemde bunları başlatmak güzel olacak."

Yorumlar