Terazi 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumları aşk, kariyer, para ve diğerleri...

Terazi 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumları aşk, kariyer, para ve diğerlerinin detaylarını Astrolog Hande Kazanova elmaelma.com için anlattı.

Terazi 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumları aşk, kariyer, para ve diğerleri...

Terazi burcu 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumlarına göre, Teraziler bu haftaya Ay, Balık Burcu’nda iken başlıyor. Ay'ın Balık burcundaki hareketi bizleri biraz kararsız ve tembel yapabilir. Ancak diğer taraftan sanatsal ve hayalci taraflarımız da ön planda olacak. Terazi burcu 27 Mayıs haftası haftalık yorumlarına göre, perşembe ve cuma günlerine dikkat edelim. İşte Hande Kazanova'nın 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumlarına göre Terazi burcunu bu hafta bekleyenler...

"Günlük hayatınıza daha fazla önem verdiğiniz bir hafta başlıyor sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler. Yapılması gereken işler ve tamamlanması gereken konularla haftanız başlayacak. Bu tempo içerisinde zaman zaman tembellikler yaşayabilirsiniz. Özellikle salı günü bu etkiye dikkat etmekte fayda var. Ailevi sorumluluklarınız yüksek olduğu bir dönem olacak. Bu hafta etkin gücünüzü kullanmakta zorlanacaksınız. Diğer taraftan eğer bir iş görüşmesi ya da seyahati varsa perşembe gününe dikkat etmelisiniz. Belirsizlikler ve hayal kırıklıkları devrede olabilir. Karşınıza birden fazla seçenek gelebilir. Özellikle cuma günü güzel şans ve fırsatların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. İkili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili konu ve olaylar perşembe ve cuma günü güzel sonuçlar elde etmeye yatkın olacaksınız. "

Yorumlar