Oğlak 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumları aşk, kariyer, para ve diğerleri...

Oğlak 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumları aşk, kariyer, para ve diğerlerinin detaylarını Astrolog Hande Kazanova elmaelma.com için anlattı.

Oğlak 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumları aşk, kariyer, para ve diğerleri...

Oğlak burcu 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumlarına göre, Oğlaklar bu haftaya Ay, Balık Burcu’nda iken başlıyor. Ay'ın Balık burcundaki hareketi bizleri biraz kararsız ve tembel yapabilir. Ancak diğer taraftan sanatsal ve hayalci taraflarımız da ön planda olacak. Oğlak burcu 27 Mayıs haftası haftalık yorumlarına göre, perşembe ve cuma günlerine dikkat edelim. İşte Hande Kazanova'nın 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumlarına göre Oğlak burcunu bu hafta bekleyenler...

"İletişimsel konular hız kazanıyor ve bu hafta başında önemli konu ve olaylarla uğraşmak istemeyebilirsiniz sevgili Oğlak’lar. Yakın çevrenizle beraber yapacağınız işlerinizi organize etmek sizi daha programlı kılabilir. Perşembe günü önemli olacak. İş hayatınızda bazı konuşmalar canınızı sıkabilir. Beklenmedik bir etkiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. İş hayatınızda önemli beklentilerinizin olduğu bir dönem olacak. Özelikle perşembe ve cuma günü bir taraftan seçenekler karşınıza gelirken diğer taraftan hayal kırıklıkları gibi etkilere karşı da dikkatli olmalısınız. Perşembe ve cuma aynı zamanda ilişkiler açısından desteklendiğiniz günler olacak. Sevdiğiniz insanla birlikte vakit harcamaktan ve güzel planlar yapmaktan mutluluk duyacaksınız. Bu günleri ilişkiler anlamında iyi değerlendirmelisiniz. İş konularında ise gözünüzü dört açmalısınız. "

Yorumlar