Serenay Sarıkaya'nın yeni sevgilisi kim Danla Bilic Enis Arıkan dedikodu videosu olay!

Serenay Sarıkaya'nın yeni sevgilisi kim? Danla Bilic, Enis Arıkan'ın Youtube kanalında dedikodu yaptı. Yüzde 300 doğru dedi üstüne bir de yemin etti!

Kerem Bursin'den ayrılan Serenay Sarıkaya'nın yeni bir aşka yelken açtığı son günlerin en çok konuşulan konularından. Bir dönem ilişki yaşadığı Çağatay Ulusoy'la yeniden sevgili oldukları konuşuluyordu ancak iddialar asılsız çıkmıştı. Serenay Sarıkaya'nın yeni sevgilisiyle ilgili bombayı Youtuber Danla Bilic patlattı. Enis Arıkan'ın Youtube kanalına konuk olan ve 'Doğruluk mu Cesaret?' oynayan Danla Bilic, oyunun doğruluk kısmında Enis Arıkan'ın kulağına ünlü bir isimle ilgili dedikodu yaptı. İsim vermeden "Birinden ayrılan ünlü biri başka biriyle beraber" dedi. Enis Arıkan'ın ısrarı üzerine kulağına ilişki yaşayan ünlü isimleri açıklayan Danla Bilic'in sözleri Enis Arıkan'ı şoke etti. Enis Arıkan, "Ne ara, ne zaman oldular?" diye sorarken, Danla Bilic, "Yüzde 300 doğru bir isim söyledi. Allah çarpsın" diye de yemin etti. 

Danla Bilic Enis Arıkan Serenay Sarıkaya

Danla Bilic her ne kadar videoda ünlü isimlerin adlarını açıklamasa da magazin kulisleri kast edilen kişinin Serenay Sarıkaya olduğunu konuşmaya başladı. Danla Bilic ile Enis Arıkan'ın videosunu haberimizdeki playerdan izleyebilirsiniz...

DANLA BİLİC KİMDİR?

Danla Bilic, 5 Ekim 1994 tarihinde Kütahya’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimine Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde 2. sınıfta devam etmektedir. Asıl adı Neslihan Damla Akdemir’dir. Dünyaca ünlü sosyal medya platformu olan YouTube’da paylaşmış olduğu makyaj videoları ile bir çok kitlenin sevgisini toplamıştır. Samimi ve doğal kişiliği sayesinde kısa bir süre içerisinde bir milyon takipçiye sahip oldu. 

Paylaşmış olduğu videolara verdiği isimlerle de dikkatleri üzerine toplayan Bilic, kendi makyaj markasını oluşturarak internet üzerinden satışlara da başlamıştır. 

 

 

Yorumlar