Yay Kasım 2018 aylık burç yorumu aşk-para-iş falınız

Yay aylık burç yorumu Kasım 2018 aşk ve para falı elmaelma.com'da. Kasım 2018 Yay aylık burç yorumunda Merkür gerilemesi etkileri ve uyarı da var.

Yay Kasım 2018 aylık burç yorumları aşk para iş falı elmaelma.com'da. Yay aylık yorumlarına göre Kasım 2018'de Yay burcu aşk hayatında biraz daha güvenli olması gereken günler bekliyor. Gruplara katılma, yeni ortamlara girmek konusunda tutuk davranan Yaylar Kasım ayı aşk falına göre bu tutukluklarının bedelini ödüyorlar. Biraz daha cesaret! Aşk isteyen Yaylar Kasım'da çevrelerine daha güvenli ve neşeli bir profil çizerlerse mutluluğu yakalayabilirler. Bekar Yaylar için de Kasım ayı aşk falı açısından istikrarsız. Kasım 2018 para falı da Yaylar için hem iyi hem kötü haberler getiriyor. Beklemediğiniz bir yerden mesela eski bir borç size ödenebilir ancak parasal ilişkilerde yeni tanıştığınız insanlara fazla güvenmeyin. Cüzdanınızı boşaltabilirler! 17 Kasım'daki Merkür retrosunda Yaylar önemli kararlar almaktan kaçınmalı.  İşte Kasım 2018 Yay burcu aylık yorumu aşk, iş, para, sağlık falı detayları...

YAY KASIM 2018 AŞK FALI

8 Kasım 2018'de Jüpiter, bu topluluğun hakimi olan Yay'a giriş yapacak. Bu durum sizin arzularınız hakkında daha fazla endişelenmenize neden olacak. İlkelerinize ve inançlarına güvenmeniz en iyisi olacak. Kasım ayında Yaylar,  yeni bir kişisel gelişim döngüsüne girecekler. Ancak kendinizi işitmeniz, arzularınızı ve fikirlerinizi konuşturmanız gerekli. İyimserlik, neşe ve güven yayarsanız, benzer düşünen potansiyel ortakların dikkatlerini çekebilirsiniz. Kasım'da yalnız ve bekar Yaylıların aşk hayatı hem heyecan verici hem de istikrarsız. Zaman zaman bağımsız olmanız, oyun, eğlence ve flört etmeyi denemeniz gerektiğini hissediyorsunuz. Gruplara katılma isteğiniz var ama her zaman uygulamıyorsunuz. Yaylıların ortaklıklarını yöneten Merkür, 17 Kasım'da Yay burcunda retro yapacak. Merkür gerilemesine Neptün ve Mars etkisi de eklenince iyi ilişkiler kurma konusunda size fazla güven verici bir ortam oluşturmayacak. İlişkiler size bu dönemde baskı unsuru gibi görünebilir. Ego çatışmalarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. 

YAY KASIM 2018 İŞ VE PARA FALI 

Venüs - Yay'ın çalışma evinin yöneticisisi ve retro döngüsünü 16 Kasım'da sonlandıracak. Ertesi gün de mesleğinizin ve sosyo-profesyonel saygınlığınızın hükümdarı olan Merkür gerilemeye başlayacak. Bu nedenle, Kasım ayı boyunca, profesyonel tutarlılığın tadını çıkarmanız daha zor olacak ve uzun vadeli projeleri yeniden değerlendirmek ve kariyerinizdeki potansiyel yön değişikliklerini hissetmek için kendinize zaman ayırmanız en iyisi olacak.

Bazı Yaylar, kariyerlerinde veya yaşamlarında hangi yöne bakacakları konusunda net bir fikre sahip olmadıklarını fark edebilirler, fakat Yay burcundaki Jüpiter'in varlığı, onları profesyonel ve kişisel yaşamlarında yeni başlangıçlara gitmeye teşvik edecek. Ancak 13-20 Kasım 2018 döneminde, bazı şeylere dikkat etmenizi ve yanıltıcı tekliflere dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Net bir sonuca varmayacak olan müzakerelere ilişkin bazı karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Ayın ikinci yarısında arkadaşlarınızdan özellikle de iş arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz. Para ile ilgili olağanüstü karlar beklememelisiniz, ancak bir noktada geri ödeme yapmadığınız bir borç başınızı ağrıtabilir.  7 Kasım 2018 civarında, bazı Yaylar, birilerine ödünç verdikleri yada yasal yoldan kazandıkları bir paraya ulaşabilirler.

YAY KASIM 2018 SAĞLIK VE RUH FALI

Kasım 2018'de, melankoliye düşke olasılığınız yüksek. Sizi cesaretlendirmeye çalışanların sözlerine dikkat edin. Size yardım etmeye çalışanları sivri dilinizle uzaklaştırmayın, dinleyin! Öte yandan, kendinize ve kadere olan coşku ve güveniniz, sizi riskli hamle yapmaya ve yanıltmaya yönlendirebilir. Ay boyunca kendini kanıtlamaya çalışma bunun sonuçları tehlikeli olabilir. Bu yüzden somut verilere dayanan sağlam planlar ve stratejiler geliştir.

Kasım 2018'de Yaylar için son bir öneri: Yeni profesyonel ya da kişisel ortaklıklara katılmak için acele etmeyin! Kalbiniz kırılabilir, cüzdanınız boşalabilir.

17 KASIM MERKÜR RETROSU YAY BURCUNU NASIL ETKİLEYECEK?

Yay aylık burç yorumlarında iş hayatınızdaki insanlarla sıkıntılı günler görünüyor. 17 Kasım'daki Merkür retrosu sizin için ayrıca önemli. Çünkü Merkür sizin burcunuzda geriliyor. Özellikle Yay burçları bu ay önemli kararlar almamalı. Merkür gerilemesi boyunca kendinize ve çevrenize dürüst olun.

MERKÜR GERİLEMESİ NEDİR?

Peki nedir bu Merkür retrosu, merkür gerilemesi olarak da anılan Merkür retrosunda neler yaşanır, neden astroloji için Merkür retrosu bu kadar önemli? Yeni başlayanlar için Merkür retrosunun detayları ve Merkür retrosu 2019'un burçlara etkilerine ilişkin detaylar elmaelma.com'da. Merkür retrosuyla ilgili öncelikle şunu söylememiz gerekiyor. Merkür iletişimle ilgili her şeyin hükümdarıdır. Merkür, günlük olarak, günlük hayatımızda karşılaştığımız önemsiz detayların yanı sıra, notlar, hatırlatmalar, telefonlar, rutin, otomobiller, yazılı mesajlar, e-postalar, teknoloji, ithalat, ihracat, cep telefonu gibi temel bilgileri de temel olarak aklımızda geçen her şeyi yönetir.

Merkür güneş sisteminin en küçük gezegeni ve aynı zamanda en hızlısıdır, çünkü güneşin yörüngesini sadece 88 günde tamamlar. Hızlı derken, sadece hızdan bahsetmiyoruz, aynı zamanda genel çevikliğinden bahsediyoruz. Roma mitolojisinde, Hermes, Merkür, Olympian tanrılarının en zekisi olarak anılırdı. Hermes onların habercisi ve tercümanıydı, dolayısıyla "Merkür, haberci" terimiydi.

Peki Merkül gerilemelerinden nelere dikkat etmek gerekir? Merkür retroları iletişim, ev aletleri arızaları, yanlış anlamlar,alınganlıklar,asılsız dedikoduların yoğun olduğu dönemler diyebiliriz. Elektronik eşyalarımız da bozulmalar olabilir. Bu cep telefonları, bilgisayar, tv'ler vb.. gibi eşyalarda sıkıntı yaşayabilirsiniz.

İş yaşamızda gelirsek iş değişikliği için uygun bir dönem saylmaz. Bu zamanlada yeni başlangıçlara, yeni projelere imza atmamak önemlidir. Fakat uzun zaman önce ayarladığınız bazı işleriniz hatta evlilik tarihleriniz Merkür gerileme zamanına denk geliyorsa tabi ki bu bir sorun değil. Bu zamanlarda sakınca yoktur. Konu ne olursa temelleri önceden atıldığı için işinize devam edebilirsiniz. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için harika bir zaman diyebiliriz..

KASIM AYI TÜM BURÇ YORUMLARINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

2019 MERKÜR GERİLEMESİ (RETRO) TARİHLERİ VE BURÇLARA ETKİLERİ 

Yorumlar