Yengeç haftalık burç yorumları 1-7 Nisan para işlerine çok dikkat!

Yengeç haftalık burç yorumları Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. Yengeç burcu 1-7 Nisan haftalık burç yorumları aşk, para, kariyer detayları.

Yengeç haftalık burç yorumları 1-7 Nisan para işlerine çok dikkat!

Yeni bir ay başlıyor. Peki Nisan ayının ilk haftasında Yengeç burçlarını neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 1-7 Nisan haftası Yengeç burcu haftalık yorumlarını sizler için anlattı. İşte yeni haftada Yengeçleri ve yükselen Yengeçleri bekleyenler...

"Ortak parasal konular, para ödemeleri ve bu bağlamda yapmanız gerekenlerle haftanız başlayacak ve bu pazartesi daha çok bu alanlarda kanalize olacaksınız. Akşamüstü saatlerine kadar daha çok tamamlanması gereken işlerinizin üzerine düşmek faydalı olabilir. Salı ve çarşamba günleri dış ortamlarda bulunmak önem kazanırken, fikirlerinizi diğer insanlarla paylaşmakta önemli olacak sevgili Yengeç’ler. İnsanlara yardım edip fedakar yapınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Detay gerektiren işlerinizde kafanız karmaşık olabilir. Unutkanlıklar devrede olabilir. . Perşembe günü önemli olacak. Plüto, Güney Ay düğümü ile birleşecek. Plüto, sizin aşk evinizin yöneticisi ve bu yüzden çocuğunuz ve aşk hayatınızla ilgili konularda birtakım problem ve krizler karşınıza gelebilir. Özellikle perşembe civarında riskli birtakım işleriniz varsa kaçınmalısınız. Cuma günü gerçekleşecek Yeniay iş hayatınızda önemli adımları destekleyen Yeniay’lardan bir tanesi olacak. Kariyer ile ilgili önemli girişim ve başlangıçlarınız için bu Yeniay’ı kullanmanız faydalı olacak."

2019 Nisan aylık burç yorumları tüm burçlar için şahane günler başlıyor

Yorumlar