Boğa haftalık burç yorumları 1-7 Nisan bu hafta plan yapmayın!

Boğa haftalık burç yorumları Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. Boğa burcu 1-7 Nisan haftalık burç yorumları aşk, para, kariyer detayları.

Boğa haftalık burç yorumları 1-7 Nisan bu hafta plan yapmayın!

Yeni bir ay başlıyor. Peki Nisan ayının ilk haftasında Boğa burçlarını neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 1-7 Nisan haftası Boğa burcu haftalık yorumlarını sizler için anlattı. İşte yeni haftada Boğaları ve yükselen Boğaları bekleyenler...

"Bu hafta göz önünde olacağınız yerler kariyer ve işle ilgili konularınız pazartesi günü devrede olacak sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Salı ve çarşamba günleri sosyal çevre konularınızın daha aktif olduğunu söyleyebiliriz. Arkadaşlarınız ve onların hayatına karşı, parasal konularda yardım ve fedakarlıklarınız yüksek olabilir. Biraz daha dikkatli ve detaycı olmaya özen göstermelisiniz. Perşembe günü önemli olacak. ikili ilişkiler ve özel hayat alanınızın yöneticisi olan Plüto, Güney Ay düğümü ile birleşecek. İkili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili, seyahatler ve geleceğinizi ilgilendiren işlerinizle iligili birtakım sıkıntı ve problemler bu dönemde karşınıza gelebilir. Birtakım krizlerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Hayatınızın kontrolü elinizde olmayacak. Cuma günü bir Yeniay gerçekleşiyor. Bu Yeniay’da hiçbir şekilde harekete geçmemeniz gerekiyor sevgili Boğa’lar. Yükseleniniz Boğa ise plan yapmaya özen göstermelisiniz. Olayları gözden geçirip olasılıkları değerlendirmelisiniz. Bu Yeniay ‘da büyük işleriniz için harekete geçmemelisiniz. Kötü alışkanlıklardan vazgeçmek için faydalı bir Yeniay olacak ama bunun dışında büyük adımlar için desteklenmeyeceksiniz. "

2019 Nisan aylık burç yorumları tüm burçlar için şahane günler başlıyor

Yorumlar