İkizler haftalık burç yorumları 1-7 Nisan ayaklarınızı sağlam basın!

İkizler haftalık burç yorumları Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. İkizler burcu 1-7 Nisan haftalık burç yorumları aşk, para, kariyer detayları.

İkizler haftalık burç yorumları 1-7 Nisan ayaklarınızı sağlam basın!

Yeni bir ay başlıyor. Peki Nisan ayının ilk haftasında İkizler burçlarını neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 1-7 Nisan haftası İkizler burcu haftalık yorumlarını sizler için anlattı. İşte yeni haftada İkizleri ve yükselen İkizleri bekleyenler...

"Bu hafta seyahatler ya da fikirsel oluşumlarınızla başlıyor sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu pazartesi değişik insanlarla bir araya gelebilir, düşüncelerinizden bahsedebilir ve toplumsal konularla daha çok ilgili olabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri artık işe dönme zamanı. Ayaklarınız yere sağlam basmak isteyecek. İş alanlarınızda ve kariyerinizde önemli birtakım konuşmalar içine gireceksiniz. Kariyer hayatınızda birtakım fedakarlıklarınız devrede olabilir. Yaratıcılık gerektiren konularda ön plana çıkarken detay gerektiren konularda sıkıntı ve sorunlar karşınıza gelebilir. Gerçekçilikten çok fazla uzaklaşmayın. Perşembe günü önemli olacak. Plüto, Güney Ay düğümü ile birleşecek. Plüto büyük iniş ve çıkışları temsil eder. Sizin iş alanlarınızı temsil eden Plüto, sağlık ve iş alanlarınızda yaşayacağınız birtakım değişim ve dönüşümler olacak. Parasal krizlerle uğraşmak durumunda kalacaksınız. Şartlar çok fazla elinizde olmayabilir. Cuma günü gerçekleşecek Yeniay ile birlikte, geleceğinizi ilgilendirecek önemli konular hızlanmaya başlıyor. Hem sosyal çevreniz hem arkadaşlıklarınız ve gelecek planlarınız için bu Yeniay’ı kullanmalısınız. "

2019 Nisan aylık burç yorumları tüm burçlar için şahane günler başlıyor

Yorumlar