Çağla Şikel'in ayakkabı koleksiyon ÇAĞLAXPELİN görücüye çıktı

Çağla Şikel 'çocukluk hayalimdi' dediği ayakkabı tasarımı işine girdi. Kendi tasarımlarından oluşan 16 parçalık ÇAĞLAXPELİN koleksiyonu satışa çıktı.

Çağla Şikel'in ayakkabı koleksiyon ÇAĞLAXPELİN görücüye çıktı

Ayakkabı tutkusu çocukluk yıllarına dayanan, başarılı manken, sunucu ve oyuncu Çağla Şıkel’in ayakkabı tasarlama hayali, 2009 yılından bu yana ayakkabı konusunda büyük başarı yakalayan “Pelin’in Ayakkabıları”nın başarılı tasarımcısı Pelin Özfırıncı ile gerçekleşti.

ÇAĞLA X PELİN markası için bir araya gelen ikilinin oluşturduğu 16 parçalık kovboy çizme ve bot koleksiyonu dün görücüye çıktı. Zorlu Center Fauchon'da yapılan tanıtıma Bengü, Burcu Esmersoy, Buse Terim Bahçekapılı, Buse – Alişan Varol, Hakan Akkaya, Nur Yerlitaş, Özlem Yıldız, Uğurkan Erez gibi isimlerinde bulunduğu çok sayıda ünlü katıldı.

ÇAĞLA X PELİN markası için bir araya gelen ikilinin, oluşturdukları özel koleksiyonu tanıttığı davette Çağla Şıkel, “Ayakkabı çocukluk yıllarımdan beri, hayalimdeki ayakkabıların fotoğraflarını cüzdanımda taşıyacak kadar büyük bir tutku benim için. O zamanlardan beri hep ayakkabı tasarlama hayalim vardı. Ve şimdi bu hayalimi tasarımlarını da kendisini de çok sevdiğim Pelin ile gerçekleştirmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşıyorum” sözleriyle heyecanını dile getirdi.

Çağla Şikel ayakkabı koleksiyonu

Başarılı tasarımcı Pelin Özfırıncı ise “Hayalini kurduğum bir işi yaparken, Çağla gibi her zaman tarzıyla ve duruşuyla kendine hayran bırakan bir isimle markamın yan yana gelmesi ve Çağla’nın hayaline ortak olmak beni çok heyecanlandırıyor. İkimiz de bu projeye çok emek veriyoruz. Umarım bu koleksiyon herkesin stilinin bir parçası haline gelir" dedi. 

Çizme ve botların tasarım aşamasında, Çağla Şıkel’in renk, kalıp, topuk gibi tüm detaylarıyla birebir ilgilendiği koleksiyonda yer alan ürünlerin fiyatları 499 TL ile 599 TL arasında değişiyor. Koleksiyon bugün satışa çıkıyor. 

Yorumlar