Nilgün Altınyayla kaç yaşında Yaşar Alptekin'in 22 yıl sonra evlendiği eski karısı!

Nilgün Altınyayla kaç yaşında? Yaşar Alptekin ile Nilgün Altınyayla 22 yıl sonra evlendi. Yaşar Alptekin 2. Sayfa'da Nilgün Altınyayla'ya evlenme teklif etti.

Nilgün Altınyayla kaç yaşında Yaşar Alptekin'in 22 yıl sonra evlendiği eski karısı!

Yaşar Alptekin'in karısı Nilgün Altınyayla magazin gündemine bomba gibi düştü. Yaşar Alptekin 22 yıl sonra kızı Ayris Alptekin'in annesi Nilgün Altınyayla ile yeniden evlendi. Yaşar Alptekin'den 8 yaş büyük olan Nilgün Altınyayla ekranlarda gözyaşlarına boğulan sürpriz de yaşadı. Kanal D'de yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına katılan Yaşar Alptekin karısı Nilgün Altınyayla'ya sürpiz bir evlenme teklifi de hazırladı. Yaşar Alptekin ve Nilgün Altınyayla geçmişte neden boşandıklarını, yıllar sonra nası yeniden evlenme kararı aldıklarını ve kızları Ayris Alptekin'le ilgili samimi açıklamalarda bulundular. 

YAŞAR ALPTEKİN VE NİLGÜN ALTINYAYLA NEDEN BOŞANDI?

Yaşar Alptekin ile Nilgün Altınyayla evliliklerinin 6. yılında boşanma kararı aldılar. Boşanma kararı almalarının nedeni ise Yaşar Alptekin'in o dönem popüler bir insan olması ve çevresindeki kadınların ilişkilerine sürekli zarar vermesi olduğunu anlattılar. Nilgün Altınyayla, boşanma kararı almadan bir süre önce Rusya'da bir seyahatte başından geçenleri şöyle anlattı:

"Rusya'da bir eğlencede birlikte pistte dans ediyorduk. O aralar Yaşar oldukça popülerdi ve çevresinde hep kadın ilgisi vardı. Biz dans ederken bir kadın yanımıza yaklaştı ve bana dirsekle vurup beni pistten düşürdü."

Nilgün Altınyayla kimdir

22 YIL ELİNE ERKEK ELİ DEĞMEDİ

Yaşar Alptekin Nilgün Altınyayla ile yeniden evlenmesine kızları Ayris Alptekin'in velise olduğunu anlattı. Yaşar Alptekin, "Ayris bir gün gelip bana 'Baba sana geliyorum annemi özlüyorum, anneme gidiyorum seni özlüyorum hep bir tarafım yarım kalıyor' dedi. Ben de ona annesiyle yeniden birlikte olma isteğimi anlattım. Nilgün'le yeniden evlenmek istememin bir diğer nedeni de 22 yılda Nilgün'ün eline erkek eli değmedi. Bu benim için çok değerliydi" dedi. 

Nilgün Altınyayla ise Yaşar Alptekin'den sonra kimseyle birlikte olmama nedenini şöyle anlattı:

"Ben bir işkoliğim. Ayrıca bir anneyim ve öncelikli işim çocuğum.  Kız evladına bir yabancı getirmek istemedim. Ayris'in de birleşmemizi istediğini biliyordum. 

Yaşar Alptekin'in karısı Nilgün Altınyayla'ya canlı yayında evlenme teklifi

FAREDEN BİLE KORKAR DEYİP FARE ÇIKARDI...

Yaşar Alptekin'in kendisine yeniden evlenme teklifi ettiğinde şaka yaptığını ve onu ciddiye almadığını söyleyen Nilgün Altınyayla, "Sürekli şaka yapar. Ben de şaka yapıyor sandım" dedi.

Yaşar Alptekin eşi Nilgün Altınyayla'nın çok korkak bir yapıya sahip olduğunu söyleyerek "Fareden bile korkar" deyip oyuncak bir fare çıkardı. Stüdyoda şaka yapmak istediğini sanan Gülşen Yüksel Salt ve Müge Dağıstanlı Erdoğan işin aslını sonra anladı.   

Oyuncak farenin karnına bir kutu koyan Yaşar Alptekin karısına canlı yayında evlenme teklifi etti. Tek taş yüzüğü eşinin parmağına takan Yaşar Alptekin'in bu hareketi eşi ağlattı. 

 

Yorumlar