Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal'dan duygulandıran Ayşen Gruda paylaşımı 'Tek ben kaldım'

Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal'dan Ayşen Gruda'nın vefatı sonrası sosyal medya hesabında tek bir kare ile yürek burktu!

Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal'dan duygulandıran Ayşen Gruda paylaşımı 'Tek ben kaldım'

Yeşilçam'ın efsane isimlerinden olan Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal Ayşen Gurda'nın vefatı sonrası sosyal medya hesabından yaptığı 'Tek ben kaldım fotoğrafta' paylaşım duygulandırdı. Üstat Ayşen Gruda'nın yaşamını yitirmesi üzerine Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal içerisinde Gruda'nın da bulunduğu fotoğrafı paylaşarak yürek burkan bir not ekledi.

'ŞİMDİ BİR TEK BEN KALDIM'

Geçtiğimiz gün usta Yeşilçam sanatçısı Ayşen Gruda'nın yaşamını yitirmesiyle ünlüler düyası yasa boğuldu. Bir çok ünlü ismin duygusal paylaşımı hüzünlendirirken Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal'ın içerisinde Sunal'ın eşi Gül Sunal, Tarık Akan, Halit Akçatepe, Kemal Sunal, Ergin Orbey, Ayşen Gruda ve Adile Naşit'in olduğu kareyi paylaşarak altına 'Şimdi bir tek ben kaldım' duygusal bir notla paylaştı.

Usta sanatçıların toplu çekildikleri fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Gül Sunal ''30 Nisan 1976... Evlilik yıldönümümüz... Sevillanas. Şimdi bir tek ben kaldım bu fotoğraftan..." notunu yazdı.

"YANINA GELİYOR İKİ GÖZÜNÜN ÇİÇEĞİ"

Sanatçı Ayşen Gruda'nın vefatı ünlü isimleri yasa boğdu. Usta oyuncunun ardından dostları acılarını sosyal medyadan da paylaştı. Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal ise sosyal medya sayfasından, Ayşen Gruda ile babası Kemal Sunal'ın birlikte olan olan Çöpçüler Kralı filmine ait fotoğrafını paylaşarak "Yanına geliyor iki gözünün çiçeği…" notunu ekledi.

gül sunal ayşen gruda paylaşımı

 gül sunal ayşen gruda paylaşımı

Yorumlar