İnci’den yaz gelinleri için ayakkabılar

Yaz düğünlerinde baştan ayağa harika görünmenin sırrı çok basit. Bedeninize uyan ve kendinizi peri kızı gibi hissettirecek bir gelinlik ve onu tamamlayacak çok özel bir çift ayakkabı.

İnci’den yaz gelinleri için ayakkabılar

Yaz düğünlerinde baştan ayağa harika görünmenin sırrı çok basit. Bedeninize uyan ve kendinizi peri kızı gibi hissettirecek bir gelinlik ve onu tamamlayacak çok özel bir çift ayakkabı.  Ayakkabı deyip geçmeyin sakın! Ne de olsa bekar arkadaşlarınızın geleceği ve evde kimin sözünün geçeceği onlara bağlı!

İnci, yaz mevsiminin uzun ve güneşli günlerinden ve düğünlerin mutluluk verici atmosferinden ilham alarak 2011 yaz gelinleri için en özel derileri, saten kumaşları ve dantelleri kullanarak her biri sanat eseri niteliğinde çok özel ayakkabı ve çantalar tasarladı.

2011 yaz koleksiyonunda damatlar için öne çıkan tasarımlarda ise bütün zamanların klasiği siyah rugan ve deri tasarımların yanı sıra degrade tonlar ve baskılı deri tasarımlar öne çıkıyor.

Birbirinden özel ayakkabıların yer aldığı koleksiyonlar, İnci mağazalarında müstakbel gelinlerle buluşmayı bekliyor, hem de %70’e varan indirim imkanıyla!

İşte 2011 yaz gelinleri için İnci’den ayakkabı tüyoları:

-          Gelinlik provanıza topuklu ayakkabılarınızla gidin. Hem daha güzel hissedersiniz hem de etek boyunuz daha doğru şekilde alınmış olur.

-          Gelinliğinizi seçtikten sonra butiğinizden gelinliğinize ait bir parça kumaş isteyin ve ayakkabınızın tonunu ona göre seçin.

-          Topuk boyunu ve saç modelinizi seçerken müstakbel kocanızın boyunu da göz önünde bulundurun!

-          Gece boyunca dans edeceğinizi unutmayın ve İnci’nin platformlu ayakkabılarına bir göz atın.

-          Topuklu ayakkabı güzel ama rahatlık benim için her şey diyorsanız İnci’nin yaza özel tasarladığı birbirinden güzel babetlere göz atmayı unutmayın!

 

2011 İnci ayakkabı koleksiyonu görmek için tıklayın

Yorumlar