Berk Suyabatmaz Kimdir

Berk Suyabatmaz kimdir, ne iş yapıyor merak ediliyor. Burcu Esmersoy ile evlenen Berk Suyabatmaz magazin dünyasının dikkat çeken ismi iş adamı olan Berk Suyabatmaz aslen Antalyalı işte özel bilgiler

Berk Suyabatmaz
-A A+

Berk Suyabatmaz kimdir? Burcu Esmersoy'un eşi Berk Suyabatmaz'ın özgeçmişi merak konusu. Özellikle Burcu Esmersoy'un fanları Berk Suyabatmaz kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor sorularının yanıtlarını merak ediyor. Elmaelma.com olarak Berk Suyabatmaz'ın biyografisini mercek altına aldık. 1978 doğumlu olan ve aslen Antalyalı olan Berk Suyabatmaz'ın sevgilileri ve özel hayatına dair detaylar da haberimizde. 

BERK SUYABATMAZ KİMDİR KAÇ YAŞINDA?

Berk Suyabatmaz 16 Mart 1978 doğumlu. 40 yaşında olan Berk Suyabatmaz aslen Antalyalı. Berk Suyabatmaz, denizcilik alanında kariyerini sürdürmektedir. Burcu Esmersoy ile aralarında yaş farkı olan Berk Suyabatmaz, Burcu Esmersoy'dan iki yaş küçük. Burcu Esmersoy 2 Ekim 1976 tarihinde doğdu.

BERK SUYABATMAZ'IN SEVGİLERİ 

Berk Suyabatmaz'ın sevgilileri de hep ünlü isimlerdi. Kariyeri kadar ilişkileriyle gündemde olan Berk Suyabatmaz, bugüne kadar birçok ünlü isimle de gündeme geldi. Berk Suyabatmaz'ın sevgilileri arasında Ayşe Özyılmazel, Neslişah Alkoçlar, Merve Hasman, Tuğçe Postoğlu, Deniz Marşan ve Berrak Tüzünataç gibi isimlerle vardı. Denizcilik sektörü üzerine iş hayatını sürdüren Berk Suyabatmaz ayrıca kayak sporları ilede ilgilenmektedir.

BERK SUYABATMAZ BURCU ESMERSOY EVLİLİĞİ

Berk Suyabatmaz, 1 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Burcu Esmersoy'u ailesinden istedi, çift nisan 2018'de nişan yüzüklerini taktı. Burcu Esmersoy’un Boğaz’daki evinde yapılan törene sadece çiftin ailesi katıldı. Berk Suyabatmaz ve Burcu Esmersoy 14 Mayıs 2018'de ABD'de dünya evine girdi.

Burcu Esmersoy ve eşi Berk Suyabatmaz

BURCU ESMERSOY EŞİ BERK SUYABATMAZ'LA İLGİLİ NE DEDİ?

Burcu Esmersoy nikah sonrası yaptığı sosyal medya paylaşımında duygularını şöyle ifade etti: 

Tanıştığımız yerde evlenmek nasipmiş.. Bizim mutluluğumuzu paylaşan ve kendi mutluluğu gibi yaşayan herkese çok teşekkürler.. Darısı başınıza... Sevgiler herkese mutkuluklar ve tekrar teşekkürler... Bu arada bize bu konuda yardımcı olan Türkiye Cumhuriyeti New York Başkonsolosluğu’na cok teşekkür ederiz.

Burcu Esmersoy kısa bir süre sonra da eşi Berk Suyabatmaz'ın soyadını da sosyal medya hesabına ekledi.