Burak Törer Kimdir

Burak Törer kimdir kaç yaşında nereli Gülben Ergen'in sevgilisi Burak Törer ne iş yapıyor sorusunu yanıtı yapımcılık. Burak Törer aslen Erzurum'lu. Burak Törer Hande Fırat'ın da eski sevgilisi.

Burak Törer
-A A+

Burak Törer'in ismi Gülben Ergen'le sevgili olması sonrası gündeme bomba gibi düştü. Herkes 'Burak Törer kimdir, Burak Törer nereli, Burak Törer ne iş yapıyor, kaç yaşında' sorularının yanıtlarını öğrenmek istiyor. Müzik ve dizi sektörünün oldukça tanınan bir ismi olan Burak Törer ünlü sevgilileri dışında pek de magazin figürü olan bir isim değil. Dolayısıyla Gülben Ergen'in fanları başta olmak üzere herkes Burak Törer kimdir sorusunun detaylarını öğrenmek istiyor. Biz de elmaelma.com olarak Burak Törer kimdir, aslen nereli, ne iş yapar kaç yaşında gibi çok merak edilen soruların yanıtları ve Burat Törer'in Twitter ve Instagram hesaplarındaki detayları sizler için derledik. Öncelikle Burak Törer kimdir sorusuyla başlayalım. 

BURAT TÖRER KİMDİR ASLEN NERELİ KAÇ YAŞINDA?

Burat Törer 7 Mart 1970 doğumlu bir yapımcı. Aslen Erzurumlu olan Burak Törer, bugüne kadar Dantel, Evimin Erkeği, Sürgün Hayatlar, Makas ve Bir Nefes Yeter gibi dizi ve sinema projelerinin yapımcılığını üstlenmiştir. Çok sayıda ismi ünlüler camiasına kazandıran isim olarak bilinen Burak Törer'in aşkları da ünlüler camiasından. 

BURAK TÖRER'İN SEVGİLİLERİ HANDE FIRAT GÜLBEN ERGEN'İN DE ARKADAŞI

48 yaşındaki yapımcı Burak Törer'in adı Gülben Ergen'den önce başka ünlü kadınlarla da anılmıştı. Bunların başında gazeteci Hande Fırat ve oyuncu Aydan Şener geliyor. 

Hande Fırat Gülben Ergen

Hande Fırat, Gülben Ergen'in çalıştığı gazetedeki en iyi arkadaşlarından. Ankara'da bürokrasi ve siyasetle ilgili her konuda Gülben Ergen'e yardımcı olan isim. İkili 30 Ağustos resepsiyonuna Aydın Doğan ile birlikte katılmıştı. Hatta Gülben Ergen, Hande Fırat'ı evinde bile ağırlamıştı. Hande Fırat ile Burak Törer aşkını ise ünlü yapımcının ihaneti bitirmişti. 

Burak Törer Aydın Şener

BURAK TÖRER AYDAN ŞENER AŞKI

Burak Törer 2007 yılında da ünlü oyuncu Aydan Şener'le bir ilişki yaşamıştı. Bir dargın bir barışık süren ilişki için Aydan Şener yıllar önce şu açıklamayı yapmıştı:

"Biz ayrılmadık, sadece birbirimize bir müddet küsmüştük. Şimdi barıştık."

BURAK TÖRER GÜLBEN ERGEN AŞKININ DETAYLARI

Her ne kadar ünlü kadınlarla birlikte olsa da Burak Törer ismi Gülben Ergen aşkıyla resmen magazin bombasına dönüştü. Burak Törer Gülben Ergen aşkıyla ilgili magazin basınının sorularını ilk başlarda yanıtsız bırakmış ve bu konuda konuşması gereken kişinin Gülben Ergen olduğunu söylemişti. Gülben Ergen de sorulara esprili yanıtlar verince Burak Terör Gülben Ergen aşkı konusunda şüpheler ortadan kalmıştı. Ancak Burak Törer'in Instagram'dan paylaştığı BGülben Ergen fotoğrafı aşkın ilanı gibi oldu. 

Gülben Ergen Burak Törer fotoğrafları

Burak Törer Instagram'dan sevgilisi Gülben Ergen'le el ele tutuştuğu bir fotoğraf paylaştı ve altına şu notu yazdı: "İçimdeki göç sana, işlediğim suç sana, alacağım öç sana, alnındaki yazıya da varım, içindeki sızıya da!"

GÜLBEN ERGEN'DEN BURAK TÖRER AŞKI AÇIKLAMASI

Gülben Ergen de  Burak Törer’le ilgili iddiaları doğruladı. Ergen, “Güzel düşünüyorum, iyiyim ve mutluyum” dedi. 

GÜLBEN ERGEN BURAK TÖRER NE ZAMAN AYRILDI?

Burak Törer'in Gülben Ergen'le olan aşkı Eylül 2018'de sona erdi. Burak Törer Instargam hesabından yayınladığı bir mesajla ünlü şarkıcı ile yollarını ayırdı. İşte Burak Törer'in Gülben Ergen'den ayrıldığı o mesaj...

Burak Törer'in Gülben Ergen'den ayrılma mesajı