Celil Nalçakan Kimdir

Celil Nalçakan kimdir aslen nereli kaç yaşında dizileri hepsi Celil Nalçakan'ın biyografisinde. 1978 doğumlu olan Celil Nalçakan Poyraz Karayel dizisi ile tanındı. Peki Celil Nalçakan'ın sevgilisi kim

Celil Nalçakan
-A A+

Celil Nalçakan kimdir sorusunun yanıtını Celil Nalçakan'ın biyografisini merak edenler için derledik. Aslen Sivas doğumlu olan Celil Nalçakan Poyraz Karayel dizisi ile büyük beğeni topladı. Aylık edebiyat dergisi Kafa'da köşe yazarlığı da yapan Celil Nalçakan 40 yaşında. Oynadığı dizilerle kendini sevdiren oyuncu aynı zamanda reklam filmlerinde rol aldı. Sosyal medya paylaşımlarında da aktif olan Celil Nalçakan aynı zamanda şarkı da söylüyor. Celil Nalçakan'ın fanları Celil Nalçakan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, eşi kim, sevgilisi kim, dizileri hangileri gibi soruların yanıtlarını merak ediyor. Biz de elmaelma.com olarak Celil Nalçakan'ın hayatını ve dizilerini biyografisine ekledik. 

CELİL NALÇAKAN KİMDİR KAÇ YAŞINDA ASLEN NERELİ?

10 Haziran 1978 doğumlu olan Celil Nalçakan aslen Sivaslı. İlk ve orta eğitimini Sivas'ta tamamlayan Celil Nalçakan, üniversite eğitimini ailesinin istediği üzerine Sivas’ta Cumhuriyet Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği okudu okulu yedi yıl boyunca devam ettiren Celil Nalçakan sonunda okulunu yarım bıraktı. Oyunculuk yapmak isteyen Celil Nalçakan, önce Sivas Devlet Tiyatrosuna girdi. Balıkesir Truzim ve Otel İşletmeciliği eğitimi de alan Celil Nalçakan asıl aşkı olan tiyatroya da devam etti. İstanbul'a yerleşme kararı alan Celil Nalçakan, tiyatro hayatına devam etti. 

2006 yılında Sıla dizisi ile oyunculuğa ekran önünde devam eden Celil Nalçakan Sıla dizisi sonrası dizi oyunculuğuna devam etti. Hanımın Çiftiği, Kış Masalı ve Bitmeyen Şarkı dizilerinde sırasıyla yer aldı. 1.80 boyundaki Celil Nalçakan 78 kilo. İkizler burcu olan oyuncu Celil Nalçakan, Keşanlı Ali Destanı, Galip Derviş ve Vicdan dizisinde de rol aldı. Özellikle gençlerin Celil Nalçakan'ı sevmesi ise Poyraz Karayel dizisi ile oldu. Dizide Zülfikar karakterini canlandıran Celil Nalçakan dizi karakterinin sözleri ile dikkat çekti ve kısa sürede çok sevildi. 7 Ocak 2015 yılında başlayan Poyraz Karayel dizisi 1 Mart 2017'de final yaptı. Sesi çok güzel olan Celil Nalçakan zaman zaman sahne de aldı. Öte yandan Celil Nalçakan aylık yayınlanan Kafa Dergisi'nde de köşe yazarlığı yaptı. 

CELİL NALÇAKAN EVLİ Mİ SEVGİLİSİ KİM?

Celil Nalçakan özel hayatı ile de merak ediliyor. Evli mi eşi kim, sevgilisi kim gibi sorularda merak konusu. Celil Nalçakan evli değil. Celil Nalçakan bir süredir Ceren Kahyaoğlu ile beraber. Ceren Kahyaoğlu kimdir diye merak edenler için ise Ceren Kahyaoğlu plates eğitmeni. Kısa bir süredir Celil Nalçakan ile birlikteler.